Daniela Brzobohatá krotí ego svého manžela: Vysmívá se mu

Daniela Písařovicová Brzobohatá, Ondřej Gregor Brzobohatý

Ondřej Brzobohatý byl hostem v primáckém pořadu 7 pádů Honzy Dědka, který běžel včera večer. V něm se například svěřil, že už jako malý kluk na letních táborech balil holky hraním na kytaru a jeho chata pak byla plná holek, kterého ho pusinkovaly. Dnes ve svých 40 letech má už třetí manželku, která se mu ale velmi často vysmívá, píše zpravodaj iDnes.

To však Ondřej vysvětlil, aby Daniela nevypadala špatně. Prý tak krotí jeho ego, kterého ho čas od času přeroste. „Máme chaloupku na Slapech a já jsem měl klávesy v autě. Jeli jsme na Slapy, narvané auto věcmi. A Daniela mi říká, že už mám ty klávesy asi týden v autě, a jestli je nechci vzít domů, proč bych je vezl i na ty Slapy. A já jí na to řekl, a jsem úplnej kretén, že jsem to řekl: Jasně, že si je vezu na Slapy. Tak snad jsem skladatel! Vedle bylo ticho a po chvíli vyprskla smíchy. A od té doby, se cokoli takového stane, mi Daniela řekne: Tak snad jsi skladatel!“ převyprávěl muzikant jednu z jejich společných historek.

I když jsou manželé zatím jen od září, zdá se, že jejich soužití je pohádkové. Daniela nedávno Ondřeje podpořila při premiéře nového muzikálu Anděl Páně, na kterém se podílel tvorbou textů a hudby. K ní byl veden už od malička svými rodiči. Jeho otec Radoslav Brzobohatý z něho chtěl mít houslového virtuosa, to se mu ale nikdy nesplnilo.

Z čeho by ale radost určitě měl, je Ondřejovo rozhodnutí založit s Danielou rodinu. Po premiéře muzikálu pro redakci webu Extra řekl, že Daniela bude nejgeniálnější matkou jeho dětí. Nejspíš byl o tom přesvědčený už od začátku jejich vztahu, jinak by si ji nebral. Redaktorka se zeptala i na jeho nynější vztah se jeho bývalou ženou Taťánou Kuchařovou. O tom se ale Ondřej bavit nechtěl. Na celé video se můžete podívat na webu Stream.

Zdroje: Autorský text, redakce, iDnes, Stream; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!