Daniela a Ondřej Brzobohatí si pořídili dva byty v luxusním domě v centru Prahy

Daniela Písařovicová Brzobohatá, Ondřej Gregor Brzobohatý

Manželé Daniela a Ondřej Brzobohatí si společně pořídili dva byty v luxusním domě v širším centru Prahy. Na byt, který si pořídili ještě před svatbou, mají společnou hypotéku.

Po bouřlivém začátku vztahu Daniely a Ondřeje, který byl několik měsíců centrem bulvárních plátků, se zdá, že je jejich vztah nyní naplněn naprostou spokojeností. Manželé si užívají zamilovanost, částečně společnou práci a kromě toho také nový domov. Koupili si totiž dva byty v domě na Smíchově, který je kulturní památkou, jak uvádí portál Expres.

Je známo, že Ondřej na Smíchově již bydlel se svou bývalou manželkou Taťánou Kuchařovou, která si nedávno koupila nový byt na Vinohradech z peněz, které dostala z prodeje právě toho na Smíchově. A jelikož má Brzobohatý tuto část Prahy rád a jeho exmanželka tam již nežije, nejspíš nebyl jediný důvod, aby si zde nepořídil byt i s Danielou.

Brzobohatí si podle výše zmíněného webu byty pořídili ještě před svou svatbou a mají na ně společnou hypotéku. To lze vyčíst i z katastru nemovitostí, kde jsou oba zapsaní jako majitelé této nemovitosti.

Daniela Brzobohatý teprve před pár dny oznámila svůj konec v DVTV, píše Blesk. Jako důvod řekla, že chce být více doma. Fanoušci se domnívají, že je moderátorka v očekávání. Nasvědčovala tomu například i její nedávná nevolnost na akci, kterou moderovala.

Zdroj: Redakce, autorský text, Expres, Blesk; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!