Daniel Krejčík poprvé od rozchodu ve společnosti: Značně pohublý rozdával úsměvy

Daniel Krejčík, Matěj Stropnický

Poté, co do médií pronikla zpráva, že se zámecký pár, Daniel Krejčík (29) a Matěj Stropnický (40) po necelých sedmi letech rozešel, se ani jeden z pánů k situaci vyjadřovat nechtěl a omezil i návštěvy společnosti. Nyní se však Krejčík vydal na premiéru seriálu, ve kterém sám ztvárnil jednu z klíčových rolí.

Aby přišel na jiné myšlenky a po delší době strávil čas se svými přáteli, rozhodl se divadelní herec Daniel Krejčík zavítat na premiéru komediálního seriálu, Vytoč mého agenta, který je pro diváky exkluzivně ke shlédnutí na platformě Prima+. V něm ztvárnil roli asistenta onoho uměleckého agenta, který vede castingovou agenturu. V osmidílné sérii dále exceluje i Martha Issová či v poslední době hojně obsazovaný herec, Kryštof Hádek.

Krejčík působil na premiéře smířlivým dojmem a rozdával i jemné úsměvy. O rozchodu ani peripetiích, souvisejících s plánovaným chodem zámku, mluvit však nechtěl. Ostatně celá situace je velmi čerstvá a otázkou je, zda jsou informace, které se do médií dostaly, zcela pravdivé. Přeci jen mnohým čtenářům i fanouškům bývalého páru se příliš nezdálo, že by Stropnického nevěra byla spáchána se ženou, když se bývalý zastupitel městské části Praha 3 dlouhá léta prezentuje jako gay.

Kde je pravda, vědí jen oni dva. Krejčík se při rozhovoru pro Extra nechal slyšet, že si oslavu premiéry hodlá náležitě užít: „Já jsem rád, že jsme dneska tady, že máme hezký večer“. A svá slova potvrdil. Bavil se s přáteli a náladu si vzpomínkami na trpký rozchod nenechal zkazit. I přesto, že byl evidentně pohublý a ve tváři mírně zklamaný, vypadal elegantně. Pro redakci deníku Blesk se rozhodl být k celé záležitosti o něco sdílnější: „My jsme se rozhodli, že k těm věcem nebudeme nic společně říkat. Napsal jsem knížku o našem soukromí, spoustu věcí jsem sdílel, ale pak si myslím, že je tady nějaká hranice intimity, kterou sdílet nechci. Aktuálně mám takový pocit, že si tady užiju jeden pěkný večer a bude mi třeba dneska večer líp“.

Je důležité, že alespoň na chvíli zapomněl na trápení i na chystané majetkové vypořádání, týkající se společných investic do pořízení i oprav zámku. Přeci jen osečanský zámek prošel za dobu, co si jej bývalý pár pořídil, značně nákladnou rekonstrukcí. Osud zámku je však momentálně neznámý. Je i pravděpodobně, že v dohledné době bude celý zámecký resort na prodej, neboť se spekuluje o vysokých dluzích, se kterými má dnes již bývalá dvojice bojovat.

Zdroj: Autorský text, redakce, Extra, Blesk; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!