Náhlý konec: Daniel Krejčík se rozešel s Matějem Stropnickým

Daniel Krejčík, Matěj Stropnický

Poslední dny je rybníček českých celebrit plný nečekaných překvapení. Bohužel ne vždy se jedná o překvapení příjemná. Mezi takové nepatří ani zpráva, která dnes zaplavila téměř všechna média – politik Matěj Stropnický (40) a divadelní herec Daniel Krejčík (29) už netvoří pár. Nejspíš nikdo neočekával, že stabilní dvojice půjde po téměř sedmi letech od sebe.

Za vším prý stojí nevěra ze strany Stropnického, který měl Krejčíka podvést s neznámou ženou, ačkoliv se již dlouhá léta hlásí čistě k homosexuální menšině. I přesto, že Stropnický vedle Krejčíka vypadal spokojeně a vychválit si ho nemohl ani během reality show Výměna manželek, které se pár před necelými třemi let zúčastnil, nejspíše nebylo vše zalité sluncem, jak se na první pohled zdálo.

Dvojice si natolik důvěřovala, že se dokonce odhodlala pustit se do nákladné rekonstrukce osečanského zámku, ve kterém během vypuknutí války na Ukrajině ubytovala hned několik ukrajinských uprchlíků. Celá historická památka pár vyšla na více než dvanáct milionů korun a hojně se spekulovalo, že její rekonstrukce dvojici vtáhla do finanční tísně.

Co bude se zámkem nyní, není zřejmé. Podle nejnovějších informací se Krejčík odstěhoval do Prahy, kde nejspíše plánuje začít nový život. Stropnický na zámku zatím pravděpodobně zůstává, ale je otázkou, zda by jej sám dokázal v budoucnu finančně zvládnout, neboť jeho politická kariéra není dvakrát úspěšná.

Samotná dvojice se k rozchodu zatím detailněji nevyjádřila. Redakce deníku Blesk se sice Krejčíka na rozpad vztahu ptala, ale jeho odpověď byla více než strohá: „Já se o tom nechci bavit, promiňte, omlouvám se“. Doufejme, že rozchod neohrozí jeho divadelní vystupování. V poslední době zazářil na divadelních prknech Studia DVA v inscenaci Vlaštovka, kde skvěle sekundoval Jitce Čvančarové.

Zdroj: Autorský text, redakce, Extra, Blesk; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!