Dana Batulková s dcerou Marianou zažívá cestu hrůzy na Bali: Uletělo jim letadlo a v hotelu pro ně nebylo místo

dana batulková

Herečka Dana Batulková (65) vyrazila spolu se svou dcerou Marianou Prachařovou (29) na dovolenou na Bali, která má trvat celý měsíc. Jejich odpočinková dovolená se ale zvrtla už v době, kdy ještě byly doma.

Mariana Prachařová ještě ani nevyrazila se svými kufry z domova a už věděla, že jejich cesta bude pořádně problémová. „Náš let má už teď víc jak dvě hodiny zpoždění, takže to bude zajímavý,“ popsala začátek svého dobrodružství, které později nazvala cestou hrůzy, ve svém Story na Instagramu.

A měla pravdu. Let měl nakonec zpoždění mnohahodinové zpoždění, kvůli kterému jim uletělo další letadlo. A tak se Dana Batulková s dcerou ocitly na letišti v Istanbulu, kde strávily dalších několik hodin sháněním informací.

Když se dozvěděly, že jim bude v Istanbulu přidělen pokoj na hotelu, ulevilo se jim. Tato úleva však moc dlouho netrvala, protože jim vzápětí bylo řečeno, že je hotel plný. Většinu vyřizování řešila Mariana, protože Dana Batulková by se anglicky nejspíš nedomluvila. Nakonec sehnaly jiný hotel, kde se ubytovaly, jenže to už byly na letišti dlouhých osm hodin.

„Po 6 hodinách vyřizování a čekání máme hotel v Istanbulu a jiný let na dnešek,“ vysvětlila na Instagramu vyčerpaná Prachařová, která si postěžovala na danou leteckou společnost. „Hrozný přístup,“ dodala.

Nakonec se Mariana fanouškům svěřila, že během 32 hodin naspala pouze 2, ale i za to je ráda. „Já jako mladej člověk zvládnu hodně, ale mám tu s sebou třeba starší mamku, která si fakt potřebuje odpočinout a to nezmiňuju to, že ta kdyby letěla sama, tak se tu ani nedomluví. A nikdo jí tu nepomůže. Zoufalost,“ uzavřela.

Zdroj: Redakce, autorský text; Náhledový obrázek: David Sedlecký/Wikimedia Commons (CC BY 3.0)

error: Content is protected !!