Dana Batulková má trable ve vztahu s mladším partnerem: Bojí se manželství?

dana batulková

Herečka Dana Batulková, která před několika měsíci oslavila 65 let, je ve vztahu s o dvanáct let mladším Ondřejem Zajícem. Poslední dobou jim to však příliš neklape.

Dana Batulková se věnuje své dceři Marianě Prachařové, se kterou před několika dny odjela na zlínský festival, kde měla pracovní povinnosti. V loňském roce podle časopisu Naše hvězdy vyrazila na dovolenou za svým kamarádem, z čehož by její partner pravděpodobně příliš nadšený nebyl. Otázkou je však to, jestli ještě vůbec Batulková se Zajícem tvoří pár.

Ondřej Zajíc si měl chtít Batulkovou vzít, protože spolu byli ve vztahu již několik let. Ona sama však od svého rozvodu s hercem Davidem Prachařem po manželství netouží – a možná právě proto, že každý chtějí něco jiného, mají ve vztahu trable. Je možné, že se Batulková manželství bojí. Právě ona totiž ze svého prvního manželství utekla.

Dana Batulková byla v manželství s Davidem Prachařem, který skončil v roce 2003 fiaskem, jak uvádí deník Blesk. Herečka měla tehdy svého manžela podvést, ačkoliv tehdy se vina shazovala na Prachaře, který si našel novou partnerku, Lindu Rybovou.

Zdroj: Naše hvězdy, Blesk, Instagram Mariany Prachařové; Náhledový obrázek: David Sedlecký/Wikimedia Commons (CC BY 3.0)

error: Content is protected !!