Další rána pro rozvádějící se Ivetu Lutovskou: Do televize Nova se už nevrátí

Iveta Lutovská si poslední rok užívá velice nepříjemné období. Poté, co se dozvěděla, že její manžel odešel za mladší partnerkou, dcerou známého herce Vladimíra Kratiny, se jí pohodový rodinný život rozpadl jako domeček z karet. Kvůli rozvodu zřejmě moderátorka přišla o práci na Nově.

I přesto, že to vypadalo, že rozvod bude probíhat v poklidu, zatím se vše jeví naopak. Rozvod se začíná protahovat a neshody přibývat. Iveta se netají tím, že to rozhodně nebude jednoduché, ale naopak čeká pořádnou rozvodovou bitvu.

 „Kdybychom byli schopní se domluvit, tak už by vše bylo vyřešené. Čím dál častěji zjišťuji, že vůbec nevím, s kým jsem ty roky žila. Vím, že to bude nepříjemné a bolestivé, ale cítím se silná a jdu do toho,“ svěřila se oblíbená moderátorka, která se s manželem rozvádí po 11 letech.

„Věcí, na čem to vázne, je tam hodně, už je to víc jak rok a první stání máme v květnu. Moc bych si přála, aby vše už bylo za námi, ale nevidím to na rychlý konec,“ dodala atraktivní blondýnka, která konečně vypadá odpočatě. Štěstí již našla po boku jiného muže.

Jak sama ale moderátorka uvedla, vypadá to, že do televize Nova se už nevrátí. „Do večerního zpravodajství se už nevrátím. Je to nejen kvůli dceři, kterou bych skoro neviděla, ale má to i jiné důvody,“ překvapila moderátorka, která od roku 2012 uváděla zprávy na Nově. Podle zdroje z TV Nova navíc není jisté, zda by moderátorka byla schopna moderovat a nedat na sobě najevo emoční vypětí.

Zdroje: Aha, BleskNáhledový obrázek: Iveta Lutovská – se svolením

error: Content is protected !!