Další rána pro Kateřinu Brožovou: Její druhý pejsek skončil na kyslíku

kateřina brožová

Kateřina Brožová (56) nedávno přišla o svého milovaného pejska, který chybou veterinární kliniky zbytečně přišel o život. Herečka se ještě nestačila oklepat z nedávné události a už se musí potýkat s další. Zdravotní stav jejího druhého pejska se zhoršil, musela s ním tedy jet na veterinu, kde mu dali antibiotika a kyslík.

Pes Kateřiny Brožové má úctyhodných 15 let, je to však věrný člen rodiny, který je pro ni nesmírně důležitý. A právě po nedávné tragické události si jej herečka opečovává víc než kdy jindy. Když se jeho zdravotní stav zhoršil, neváhala a vzala jej na novou a dobře hodnocenou veterinární kliniku, kterou si po předchozí špatné zkušenosti našla. „Maxík se včera zhoršil, byl celou noc na kyslíku, další ATB,“ napsala smutná Brožová s tím, že už se pejskův stav naštěstí zlepšuje.

Kateřina později sdílela ještě jeden příspěvek, kde radostně oznámila, že již jede s Maxíkem domů. Nejen herečce, ale i fanouškům se nesmírně ulevilo. Brožová si nakonec mohla pod svými příspěvky přečíst stovky pozitivních vzkazů.

Herečka s pejskem poprvé vyrazila na veterinu už před třemi dny, kdy pořádně vystrašená fanouškům oznámila, že se pejskovi špatně dýchá. Nakonec dostal antibiotika a léky na srdce.

Nezbývá než doufat, že se rozkošnému jezevčíkovi udělá lépe a bude své majitelce dělat ještě dlouho radost. Ztráta mazlíčka je velká bolest, kterou si ostatně Kateřina nedávno zažila.

Zdroj: Autorský text, redakce; Náhledová fotografie: David Sedlecký/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!