Další hvězda na Chodníku slávy udělena: Tentokrát ji dostal Zac Efron

Zac Efron

Hollywood má před Vánoci trochu napilno. Je to týden zpátky, co byla udělena hvězda na Chodníku slávy herci Macaulay Culkinovi, který si jako malý zahrál statečného Kevina z populárních vánočních filmů Sám doma a Sám doma: Ztracen v New Yorku. Herec se o tom pochlubil na svém Instagramu.

Dnes snímek s hvězdou slávy na svůj Instagram nahrál také idol ženských srdcí, herec Zac Efron. Ten se v minulosti nejvíc proslavil rolí v teenagerovské trilogii Muzikál ze střední. Později ale dokázal, že má dost hereckého talentu, aby zvládl i vážné role. Jeho posledním počinem je role amerického wrestlera Kevina von Ericha ve snímku Iron Claw (Železný dráp), který teprve půjde do kin.

„Jaká čest. Chci poděkovat všem, kteří se dnes zúčastnili… Byl to pro mě opravdu pokorný okamžik obklopený těmi, které mám rád,“ napsal Zac k příspěvku na svém profilu. Hvězda byla herci udělena za jeho kariérní úspěchy, mezi které bez pochyby patří i role ve filmu Znovu 17. Tam si zahrál mladší já postavy Matthewa Perryho (†54), na kterého také během svého proslovu zavzpomínal.

„Spolupráce s ním – to byla taková zábava a opravdu mě to v mnoha ohledech pohánělo a motivovalo. Opravdu mě to posunulo do další kapitoly mé kariéry a za to ti moc děkuji, Matthew. Dnes na tebe hodně myslím,“ cituje hercova slova časopis People. Mezi oběma herci bylo zřejmě velmi silné pouto, protože Matthew už dříve projevil zájem, aby ho Zac ztvárnil v jeho životopisném filmu. Efron tomu je nakloněn také, byla by to pro něj velká čest.

Zdroje: Autorský text, redakce, People; Náhledová fotografie: Gatitafresona/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!