Dagmar Patrasová a Felix Slováček v slzách: Rakovina dcery je ničí

Felix Slováček, Dagmar Patrasová

Když dcera Dagmar Patrasové (67) a Felixe Slováčka (80) Anna Slováčková (28) před časem na Instagramu oznámila, že se jí vrátila rakovina, fanoušci byli zdrcení. Snad nikoho asi nepřekvapí, že slavní rodiče zpěvačky jsou z dceřiny nemoci na dně. Zároveň to ale vypadá, že je tato smutná záležitost stmelila…

Není to tak dávno, co Anna Slováčková světu na sociálních sítích oznámila, že se jí vrátila rakovina. V minulosti mladá zpěvačka bojovala s rakovinou prsu, nyní jí zákeřná nemoc napadla plíce. Jakmile se tuto smutnou zprávu dozvěděli fanoušci, zvedla se vůči Slováčkové obrovská lavina podpory. Před pár dny také vyšlo najevo, jak tuto těžkou situaci snáší zpěvaččini rodiče Dagmar Patrasová a Felix Slováček.

Není žádným tajemstvím, že manželství Patrasové a Slováčka už roky není ideální. Saxofonista si v minulosti našel mladší milenku a herečka měla italského přítele Vita. Několikrát se také měla nechat slyšet, že přemýšlela o rozvodu. Ovšem nyní to vypadá, že je dceřina nemoc opět stmelila. Oba dva si totiž uvědomují, že tu pro Aničku musí být na sto procent a neplýtvat časem na zbytečné dohady. Zároveň jsou ale slavní manželé z dceřiny situace samozřejmě zdrcení a neustále v slzách.

„Nějakou metastází to asi začalo, když se to takhle přestěhovalo. Je to na h*vno! Co vám mám říkat… Pro mě jako pro tátu je naprosto příšerný, že moje malá holčička je vážně nemocná, a i kdybych se sebevíc snažil, nemůžu jí nijak pomoct,“ řekl Slováček podle Extra. „Byl jsem s Aničkou na prvním rentgenu. Protože kašlala, odvedl jsem ji k paní profesorce Čermákové a ta hned z prvního snímku poznala, že tam je problém. Poslali ji na další vyšetření, tak jsem s ní na ně jezdil. Zažíval jsem to s Aničkou, jak to celé propuklo. Nakonec přišla a řekla mi: ‘Tati, je to zase tam’,“ dodal.

Podle našich informací je na tom velice špatně psychicky i Dagmar Patrasová, která se prý o svou dceru také hodně bojí. Její syn Felix Slováček mladší pak měl Blesku naznačit, že zároveň díky nemoci Aničky zvládla Patrasová porazit své vlastní démony. O herečce se už totiž dlouho říká, že má mít problémy se závislostí na alkoholu. Tak snad vše nakonec dobře dopadne…

Zdroj: Autorský text, redakce, Blesk, Extra; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!