Dagmar Havlové popřáli slavní: Přidali se Petr Pavel i Zuzana Čaputová. Na oslavě nechyběla Bohdalová

Dagmar Havlová

Bývalá první dáma Dagmar Havlová oslavila 70 let. Tato informace během chvilky obletěla český internet a fanoušci nešetřili s přáním. Popřály jí však i významné osobnosti a ty další dorazily na její narozeninovou oslavu.

Dagmar Havlová oslavila krásné 70. narozeniny ve společnosti svých nejbližších přátel a hereckých spolužáků. Na svém Instagramu všem poděkovala a poodhalila tak to, kdo herečce popřál a kdo dorazil na narozeninový večírek, o kterém sama nevěděla.

Na oslavě nesměla chybět herečka Jiřina Bohdalová, která je známá tím, že si i v 91 letech ráda užije pořádnou zábavu. Dorazili také Bolek Polívka, Miroslav Donutil, Eva Holubová, Olga Lounová, návrhářka Beáta Rajská a mnoho dalších.

“Malá rodinná oslava, kterou pro mě uspořádala rodina a pár přátel se proměnila ve vítání desítek kolegů a kamarádů. Byl to pro mě šok! Krásný šok!“ napsala oslavenkyně k fotografii, na které šťastně stojí v obležení balonků a květin.

„Mí spolužáci z vyššího ročníku, mí kamarádi do deště, mí herečtí favorité. Nyní přední bardi českého herectva,“ napsala hrdě k fotografii s Bolkem Polívkou a Miroslavem Donutilem.

Herečce jakožto bývalé první dámě popřál také současný prezident Petr Pavel a nechyběla ani slovenská prezidentka Zuzana Čaputová. I těm Dagmar několikrát ze srdce poděkovala.

I my přejeme této skvělé herečce všechno nejkrásnější a hlavně to, aby jí pevné zdraví doprovázelo ještě mnoho let.

Zdroj: Autorský text, Instagram Dagmar Havlové; Náhledový obrázek: Jindřich Nosek (NoJin)/Wikimedia Commons (CC BY-SA 4.0)