Dagmar Havlová slaví sedmdesátku. Potrpí si na luxusní oblečení a udržuje si mladistvý vzhled

Manželku bývalého prezidenta České republiky Václava Havla si pamatujeme jako herečku Dagmar Veškrnovou, která na sebe upozorňovala především svým hereckým talentem. Po boku slavného prezidenta Havla se pomalu, ale jistě začala měnit v módní ikonu. I ve svých sedmdesáti letech Havlová dokazuje, že věk je jen číslo.

Všude, kam přijde, dokáže ihned přitáhnout veškerou pozornost. Na společenských večírcích si blondýnka vždy obléká kousky za desítky tisíc korun. Jako první dáma se vždy ukazovala v dokonalých kostýmech. Jejím dvorním návrhářem je už dlouho český módní guru, původem z Kuby, Osmany Laffita. Tvídová saka, brože a kravatové halenky byly jejím podpisem.

V roce 2008 ji navíc Akademie módy vyhlásila nejelegantnější ženou České republiky. Ráda předvádí kabelky z módního domu Chanel. Na sociální síti se ráda dělí o návštěvy v luxusních módních podnicích. Dagmar je zkrátka elegantní dáma, která chce za všech okolností vypadat jako z časopisu. Média často rozebírají nestárnoucí tvář bývalé první dámy.

To, že se některé její rysy nepodobají těm z filmů, v nichž jako mladá hrála, je zřejmé. Blondýnka však jakékoli zásahy popírá. Tajemství podle jejích slov spočívá v dobré péči. Nekouří, používá kvalitní krémy a před spaním se vždy důkladně odlíčí. A možná proto i nyní, v den narozenin svých 70. narozenin vypadá naprosto úchvatně.

Podle odborníka je velmi pravděpodobné, že má Dagmar Havlová za sebou i méně invazivní zákroky, jako je například facelift nebo botox. ,,Určitě si myslím, že si mohla nechat do vrásek v obličeji píchnout botulotoxin a vrásky vyplnit nějakým výplňovým materiálem,“ uvažuje plastický chirurg při pohledu na jednu z posledních fotografií Havlové.

Zdroje: Aha, Super.cz, iDNES; Náhledový obrázek: Levan Ramishvili– Flickr Public Domain Work