Dáda Patrasová v rozpacích: Nahání ji neodbytný Rychtář, prý už to hraničí se stalkingem

dáda patrasová

Herečka Dáda Patrasová v poslední době čelí nepříjemné situaci. Neustále ji totiž kontaktuje Josef Rychtář. Píše jí zprávy, které herečku dostávají do rozpaků. Médiím dokonce sdělila, co se v jeho zprávách píše.

Dáda Patrasová se snaží žít poklidným životem v ústraní, to se jí však příliš nedaří. Nedávno jí začal psát zprávy Josef Rychtář, který je poměrně neodbytný.

„Dádo, Felix není normální. A ty novinářský svině si nedají pokoj. Snaží se vás dohnat jako Ivetku na samé dno,“ napsal podle Prima CNN herečce vdovec po Ivetě Bartošové.

To ale Dádu nesmírně naštvalo. Proč ji porovnává s Ivetou Bartošovou, která ukončila svůj život skokem pod vlak? „To mne opravdu vyvádí z míry. To snad nemyslí vážně. Já svoje děti zdárně vychovala a dovedla do dospělosti, bez mého jediného škraloupu! Nechci skákat pod vlak a s tím, co jsem v životě dokázala, jsem spokojená,“ zlobila se herečka, která si myslí, že tyto zprávy již hraničí se stalkingem.

„Pokud si vás pozvou ke správnímu úřadu, tvrďte, že vám bylo zle z horka a od rána jste zvracela. Proto jste odmítla dechovou zkoušku,“ doporučoval Patrasové.

Rychtář si nevšímal toho, že mu Dáda na SMS zprávy neodepisuje. Neváhal a pustil se také do jejího manžela, který ji měl dlouhé roky podvádět. „Nechápu Felixe. Vůbec vám není oporou. Žije si svůj život, namísto aby vám byl oporou a odčinil to, co udělal,“ znělo v další zprávě.

Dádě posílal také fotografie květin, ke kterých psal, že na ni myslí. Sám Rychtář však tuto skutečnost odmítá. Podle něj je právě Dáda ta, kdo na něj naléhal. Rychtáře měla dokonce pozvat na kávu, což odmítl. Kde je tedy realita?

Pravděpodobně na strany Dády, jelikož činy Rychtáře už dokázaly pobouřit i Felixe Slováčka. Ten mu poslal jasný vzkaz: „Já si žiju svůj život, Dáda si žije svůj život, naše děti si žijí svůj život a já bych panu Rychtářovi doporučoval, aby si také žil svůj život.

Zdroj: Časopis Čas pro hvězdy, CNN Prima, Blesk; Náhledový obrázek: David Sedlecký/Wikimedia Commons (CC BY 3.0)

error: Content is protected !!