Dáda Patrasová nedorazila na křest knihy, musel za ni zaskočit Slováček. Ten se opět bavil u vína a žen

Felix Slováček

Herečka Dáda Patrasová (67) zažívá težké období, kvůli kterému pravděpodobně nemá náladu na společenské akce. Dokonce na poslední chvíli odřekla akci, na které slíbila svou účast.

Dáda Patrasová se nedávno dozvěděla, že jí hrozí velký malér za loňskou nehodu, kterou způsobila za volantem. Jak jsme psali v nedávném článku, herečce hrozí veřejně prospěšné práce, pokuta i zákaz řízení.

Patrasová moc dobře ví, že ze svého průšvihu jen tak nevybruslí, a tak pravděpodobně ztratila zájem o veškeré společenské dění. Na křest knihy Láska je na houby od Václava Lásky nedorazila a místo toho poslala svého manžela, Felixe Slováčka.

Felix Slováček si žádnou akci rozhodně nenechá ujít, takže za svou ženu velmi rád zaskočil. Na křtu si vychutnával dobré víno a byl opět ve společnosti žen. Jeho pozornosti neunikla mladá herečka Kateřina Bláhová (27), která bývá spojována s Jiřím Krampolem, píše Expres.

Ani Dáda však není svatá. Podle informací Aha! stále udržuje kontakt se svým milencem Vitem a dokonce se plánují setkat.

Zdroj: Redakce, Autorský text, Expres, Aha; Náhledová fotografie: David Sedlecký/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!