Cyril Navrátil musel zavřít svou kavárnu: Dvakrát ho vykradli, nakonec zkrachoval

Cyril Navrátil

Syn Veroniky Žilkové, Cyril Navrátil, musel zavřít svou pojízdnou kavárnu nesoucí název Café Poeta. Jako důvod sdělil webu Expres jednoduše to, že do kavárny moc lidí nechodilo, a jemu nakonec došly peníze.

Svou práci v kavárně dělal s láskou, pekl si vlastní brownies, připravoval limonády a dělal výbornou kávu. Přesto to nestačilo a svůj malý podnik ve Slaném Cyril musel zavřít. Možná by se mu dařilo na jiném, frekventovanějším místě, to už ale pravděpodobně zkoušet nebude.

„Všude po městě dva měsíce visely plakáty, poté i v rámci plakátů infocentra. Dělal jsem maximum, abych byl vidět, i zloději si mě všimli hned dvakrát,“ vysvětlil Navrátil výše zmíněnému webu s tím, že ho to nesmírně mrzí. Jelikož mu ale došly finance, tak se nedalo nic dělat.

Kavárnu provozoval Cyril dva roky a rozhodně to nebylo pouze místo, kde si mohli zákazníci dát kávu. Navrátil pořádal také scénická čtení, jenž pořádal se svou maminkou. S kavárnou ale byla samá potíž a už loni v říjnu zažil velké trable. „Když jsem přijel v pátek 27. října ráno do Slaného, nestačil jsem se divit. Okamžitě jsem volal policisty a ti vše na místě zaevidovali. Minule se mi kromě jiného ztratilo unikátní pero za 1800 korun, které je jediné svého druhu, takže pokud ho bude někdo používat, může se tím i sám usvědčit. Tentokrát si zloděj nebo zloději odnesli mlýnek na kávu, hrnek s logem Café Poeta a další věci,“ řekl portálu Kladenský deník s tím, že přišel o věci v hodnotě asi 13 tisíc korun.

Svůj karavan, ve kterém provozoval kavárnu, nyní nabízí k prodeji. Je tedy jisté, že se Cyril rozhodl tuto kapitolu definitivně ukončit. Doufejme, že se mu v dalším podnikání bude dařit o něco více.

Zdroj: Autorský text, Expres, Prima Ženy, Kladenský deník; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!