Chýlková si diktovala podmínky ve StarDance: Kdyby tam byl, nebudu tam já

Ivana Chýlková se rozhodla pro účast v soutěži StarDance. Diktovala si však podmínky, kterých bylo složité dosáhnout. Pořadatelé totiž herečce nesměli říct, kdo v soutěži bude účinkovat.

Herečka podle portálu Stream nejdříve neměla příliš velký zájem zúčastnit se soutěže, protože si na to připadala příliš stará. Nakonec s tím souhlasila, avšak pouze za předpokladu, že tam nebudou někteří lidé, které pravděpodobně nemůže vystát. To jí však nikdo nemohl říct, protože jména soutěžících jsou zatím tajné.

„Nedali se zlomit, tak jsem navrhla, že jim řeknu nějaká jména a oni mi řeknou ano, nebo ne, zda tam dotyčný bude. Kdyby tam byl, nebudu tam já. Ale měla jsem štěstí, dopadlo to dobře, tak jsem s účastí souhlasila,“ prozradila Sedmičce.

Herečka však stále netuší, kdo bude jejím tanečním partnerem. Na tuto informaci si bude muset ještě nějakou dobu počkat. „To se dozvím až v červnu. Ale jela jsem vylučovacím způsobem, protože je to samozřejmě limitované výškou. Tím pár kusů odpadlo. Zůstali dva, ale protože Iva Kubelková je na podpatcích vysoká jako já, myslím si, že dostanu toho vyššího,“ hádá.

Herečka se nakonec na trénování, které začne až v srpnu, velice těší. Nejraději by začala už teď! Z případného neúspěchu si hlavu nedělá. Její manžel Jan Kraus jí však bude nepochybně držet palce.

Zdroj: Sedmička, Stream, Aha; Náhledový obrázek: David Sedlecký/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!