Moderátoři se na Slavících strefili tentokrát do Jaromíra Soukupa: Tomu se to líbilo, ale vrátí jim to

Jaromír Soukup

Jaromír Soukup (54) přijal pozvání na Slavíky a akci si se svým doprovodem parádně užíval. Netrvalo dlouho a moderátoři Ondřej Sokol a Aleš Háma se do Soukupa několikrát strefili v přímém přenosu.

Fanouškům dlouho nebylo jisté, jestli mediální magnát Jaromír Soukup na akci Český slavík vůbec dorazí, mohly za to nejspíš i spory s jeho expartnerkou Agátou Hanychovou (38). Nakonec se ale rozhodl pozvání přijmout a užít si zábavný večer.

Možná Jaromír Soukup čekal, že to přijde, a možná to netušil vůbec. Moderátoři si však už tradičně dělají na pódiu legraci z těch nejprobíranějších celebrit – v loňském roce to byli Karlos a Lela Vémolovi, kteří se kvůli vtípku Sokola a Hámy urazili a letos nedorazili. Není pochyb, že letos byl jednou z nejprobíranějších známých osobností právě Soukup.

„Musíme ho pochválit, že přišel. Je to velké gesto, zakopáváme válečnou sekeru,“ řekli divákům moderátoři, kteří si všimli, že Jaromír Soukup dorazil. Nezapomněli všem připomenout, jak se do nich v loňském roce pustil. Jednoho z moderátorů nazval blbcem, druhý je podle Soukupa na kluky a rýpl si také do moderátorky Pergnerové, která podle něj měla být zdrogovaná.

Všichni včetně Pergnerové se smáli, a to dokonce i Jaromír Soukup, který vypadal nesmírně pobaveně. Sokol a Háma však ještě nebyli u konce a do mediálního magnáta si rýpli ještě naposled, ale zato pořádně: „Prodáte půlku vlastní televizní stanice, abyste si mohl koupit dvě vstupenky sem,“ dodal Háma.

Soukup se později vyjádřil pro Expres, že ho to vůbec nepohoršilo a naopak se skutečně bavil. „Je to zábavné, mně se to líbí. I to vrtání do mě a poznámky. Je to vtipné,“ řekl zmíněnému webu chvíli poté, co si z něj moderátoři udělali legraci v přímém přenosu.

„Vůbec se mě to nedotýká, kluci to dělají bezvadně. Já jsem si do nich taky vrtnul a možná si do nich v pondělí ještě vrtnu. Mě se to líbí,“ prozradil ještě Soukup s tím, že s moderátory nemá žádný problém.

Zdroj: Redakce, autorský text, Český Slavík – Nova, Expres, Blesk; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!