Burešová poslala drsný vzkaz Primě: Zasloužila bych si točit ve Španělsku u moře! „Jste normální?“ zní reakce

eva burešová

Herečka Eva Burešová si všimla, že její kolegyně Sara Sandeva a Sandra Nováková aktuálně točí seriál v Chorvatsku, kdežto ona musí pracovat v přehřátém ateliéru. Na nic nečekala a Primě své přání o podobných pracovních podmínkách řekla.

Eva Burešová pracuje pro televizi Prima už dlouhých 6 let. V seriálu Slunečná sklízela obrovský úspěch, v seriálu Zoo snad ještě větší. Její kolegyně si však natáčení užívají mnohem víc, nachází se totiž v Chorvatsku, kde jde natáčení téměř samo. A tak Eva poslala Primě drsný vzkaz.

„Zdravím všechny diváky televize Prima a chtěla bych pozdravit taky vedení. A říct jim teda, že tady, jak se koukám, Sara Sandeva, Nováková, všechny tyhle hvězdy točí prostě někde u moře, Klus točí taky tady někde u jezera na chatách… A já tady u vás točím seriály už 6 let a jsem v ateliérech! Kde je sto stupňů? A taky bych chtěla připomenout, že letos mám třicátiny a že bych si zasloužila nějaký seriál někde třeba, já nevím, ve Španělsku u moře?! A ne že mi dáte zelený plátno jenom. Děkuju… Prosím,“ řekla Eva ve svých Stories na Instagramu a nezapomněla Primu označit, aby náhodou její příspěvky nepřehlédli.

Mělo se jednat o pouhý vtip, několik sledujících to však vzalo vážně. Netrvalo dlouho a do herečky se pustili. „Jste normální, tohle už není ani vtipný. Takhle si říkat o práci, to snad nikdy nikdo neudělal,“ napsala jí žena, která herečku nemůže vystát už několik let, jak sama Eva uvedla.

A reakce Evy Burešové? Ta se rozhodla podobná videa sdílet častěji, pravděpodobně proto, aby tyto lidi naštvala ještě více. „Jsem plná síly,“ vzkázala lidem, kteří do ní často rýpou a snaží se ji urazit.

Zdroj: Redakce; Náhledový obrázek: Jindřich Nosek/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!