Bude zametat chodníky? Dádě Patrasové hrozí veřejně prospěšné práce, vysoká pokuta i zákaz řízení. Felix jí to přeje

dáda patrasová

Herečka Dáda Patrasová v loňském roce opilá bourala svůj Mercedes a poté odmítla dechovou zkoušku. Přesto, že byla několikrát v opilosti přistižena na veřejnosti, ona sama toto tvrzení odmítá.

Když Dáda Patrasová odmítla dechovou zkoušku, zadělala si na pořádný malér. Teď už je jasno. Kdysi dětmi milovaná herečka teď možná bude zametat chodníky, protože jí hrozí veřejně prospěšné práce. A to není ani zdaleka všechno.

„Byl jí vydán trestní příkaz, což je zkrácené řízení, že soud vychází jenom z toho, co je ve spisu. A hrozí jí tedy veřejně prospěšné práce, peněžitý trest, zákaz řízení vozidla a trest podmíněný,“ sdělil pro TN.cz advokát Jiří Černý. Ve finále budou veřejně prospěšné práce pravděpodobně tím nejmenším problémem, který Dádu nejspíš čeká a nemine. Jenže to pro ni bude tak velké ponížení, že možná bude proti tomuto rozhodnutí bojovat, což jí může ve finále uškodit ještě víc.

Patrasová může nyní proti soudu podat odpor. Pokud to však udělá, bude muset dokazovat, že před řízením alkohol skutečně nepila. Pokud se jí to prokázat nepodaří, může jít do vězení. A to by byl skutečně smutný konec bývalé televizní hvězdy. „Teoreticky hrozí, že v rámci nového dokazování může vyjít najevo, že se dopustila ještě něčeho horšího, a nelze vyloučit, že by ten trest nebyl nepodmíněný,“ dodal advokát Černý.

Dáda se k celé situaci nevyjádřila, protože médiím nebere telefony. A co na to její manžel Felix Slováček? Ten jí veřejné práce přeje. „Co vám mám na to říct? Veřejně prospěšné práce Dádě rozhodně neuškodí. Naopak,“ překvapil Felix Slováček a dodal: „Doufám, že ji nenapadne se odvolat,“ píše deník Aha.

Zdroj: Autorský text, TN, Aha; Náhledový obrázek: David Sedlecký/Wikimedia Commons (CC BY 3.0)

error: Content is protected !!