Božská Monika Marešová (42) se svlékla do krajkového spodního prádla

leoš mareš, monika marešová

Modelka Monika Marešová (42) nemá problém se svléct do spodního prádla a ukázat se na sociálních sítích. Před několika dny sdílela kouzelné snímky, které sklidily úspěch.

Monika Marešová má roční dceru, přesto se na ní porod nijak neprojevil a vypadá čím dál lépe. Na svém Instagramu často sdílí momentky z procházek, ale ani běh a další sporty jí nejsou vůbec cizí. Svou postavu tedy rozhodně nemá zadarmo, ale poctivě na ní pracuje.

Modelka si svou figuru udržuje pečlivě a proto není divu, že i ve svých 42 letech sdílela fotografie v krajkovém spodním prádle, na kterých vypadá jako holčička.

Fanoušků má Marešová plno, což dokazují i pozitivní komentáře. „Krásná a velmi charismatická žena jste!“ napsala Monice fanynka. „Přirozená, tolik krásná a postavička jak lusk,“ přidala se další. Ani její manžel Leoš Mareš se neudržel a připojil k fotografii srdíčko.

Monika na svých sociálních sítích sdílí fotografie, na které je radost pohledět. Modelka má pravděpodobně velmi ráda minimalismus, což se projevuje na každé z nich. Její styl se líbí i sledujícím, kterých má na svém účtu už přes 450 tisíc.

Zdroj: Redakce, autorský text; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/Nextfoto.cz

error: Content is protected !!