Bolestivé tajemství Lucie Vondráčkové: V 6. měsíci potratila, a s dcerou se pak loučila celou noc 

Kromě své úspěšné herecké a hudební kariéry měla herečka a zpěvačka Lucie Vondráčková, takřka skvělý a spokojený rodinný život. Ten ale narušila tragédie, o které se snaží veřejně nemluvit a držet si ji pouze ve svém srdci.

Se svým tehdejším manželem, hokejistou Tomášem Plekancem, se odstěhovali do Kanady, kde se jim v roce 2011 narodil syn Matyáš a o čtyři roky později syn Adam. Na první pohled dokonalá rodinná idylka, která za úsměvy skrývala velkou bolest, jak uvádí web eXtra.cz.

Lucie totiž mezi těhotenstvím s Matyášem a Adamem byla znovu těhotná a čekala svou vymodlenou dceru Elišku. Vše probíhalo velmi dobře, o šťastné novině vědělo pouze jejich nejbližší okolí a Lucka zařizovala vybavení pro dceru.

Najednou však přišel nečekaný životní zvrat a Lucie o dceru přišla v šestém měsíci. S mrtvým miminkem se nakonec loučila celou noc. „Lékaři v montrealské porodnici se snažili Lucce a jejímu manželovi, který jí stál po boku, situaci usnadnit – chtěli je nechat se s dcerou rozloučit,“ uvedl na začátek svého vyprávění zdroj ze zpěvaččina okolí.

Ten dále dodal, že si zpěvačka u sebe dceru nechala celou noc a snažila se smířit se situací, že už ji nikdy neuvidí. „Lucka si ji tak celou noc nechala u sebe. Asi jen málokdo dokáže pochopit, jak těžké je pro matku se loučit s vymodleným dítětem. Navíc se o tu bolest neměli manželé s kým podělit, celou dobu těhotenství totiž tajili. O miminku věděli jen ti nejbližší,“ popsal těžkou situaci manželů pro deník Blesk blízký člověk.

Zdroje: eXtra.czBlesk; Náhledový obrázek: Openverse Wikimedia Commons/Public domain

error: Content is protected !!