Bizarní influencerce Shopaholic Adel hrozí, že skončí na ulici: Nikdo jí nechce pronajmout byt

Shopaholic Adel alias Adéla Pulcová je bizarní osobnost českého internetu, nad jejímž chováním zůstává mnoha lidem rozum stát. Poslední dobou je její chování už natolik zvláštní, že se pravděpodobně sama brzy zničí.

Shopaholic Adel v minulosti velice levně (za méně než milion korun) prodala svůj byt, který dostala od své maminky, a poté se přestěhovala do Prahy, kde žije doposud. Má to však háček. V pronajatém bytě, kde aktuálně bydlí, platí nájem 42 tisíc korun měsíčně bez energií. Na otázku, na co potřebuje tak velký byt, pokaždé odpovídá, že má prostě hodně věcí.

Shopaholic Adel však skončila nájemní smlouva už na konci listopadu a nyní už měla bydlet jinde. Ze současného bytu se však stále neodstěhovala a majitele přemluvila na několik dní bydlení navíc. Adéla však žádný byt stále nenašla, majitelé bytů i makléři se jí vyhýbají obloukem. Influencerce tak reálně hrozí, že skončí na ulici. 

Co její sledující překvapuje je zejména to, že na svých živých vysílání Adéla působí tak, jako by si snad ani neuvědomovala vážnost celé situace. Jelikož stále nesehnala nové bydlení, nezačala se ještě ani balit. V jejích videích tak lze spatřit ohromný nepořádek a poházené věci po zemi, které tam rozhodně nemá kvůli stěhování – spíše se jedná o běžný stav.

A jak Adéla tráví poslední dny před tím, než se bude muset neznámo kam odstěhovat? Téměř každý den se vesele prochází po pražských obchodních centrech, kde si kupuje předraženou kávu a utrácí peníze, které vlastně ani nemá. Shopaholic Adel totiž odmítla už desítky bytů kvůli tomu, že nemá peníze na kauci. Jenže na drahou kávu a zbytečné nákupy peníze nejspíš má.

Sledující netrpělivě čekají, jak celá tato šílená situace dopadne. V jedné skupině na Facebooku začali lidé dokonce hlasovat o tom, jestli si myslí, že influencerka skončí na ulici, nebo o něco lépe – na ubytovně. Obě varianty se však zdají být poněkud nešťastné, a to hlavně proto, že se influencerka ještě nedávno chlubila, že si užívá život na vysoké noze s příjmem kolem 80 tisíc měsíčně. 

Příjmy jí však postupem času klesají a i to je jeden z důvodů, proč ve svém současném pronajatém bytě vypověděla smlouvu. Jelikož ale odmítala mnohé byty, které se jí zdály příliš škaredé, je dost možné, že si nakonec bude muset vystačit s tím úplně nejhorším.

Zdroj: Redakce, autorský text; Náhledová fotografie: Shopaholic Adel – se svolením

error: Content is protected !!