Bizarní blogerka Shopaholic Adel je na dně: V pátek se musí vystěhovat z bytu, jenže nemá kam jít

Poslední dobou ji řeší snad každý. Bizarní blogerka Adéla Pulcová alias Shopaholic Adel podcenila situaci s hledáním nového bytu a ještě stále nemá domluvené bydlení. Odstěhovat se však musí už zítra, tedy v pátek.

Shopaholic Adel je poslední dobou na dně svých sil. Dokazuje to její čím dál divnější chování na sociálních sítích, zejména na platformě TikTok, kde každý den pořádá živá vysílání. V těch většinou téměř nic nedělá, i tak ale hlásá, že je její práce velice náročná.

Blogerka, která údajně vydělává minimálně 60 tisíc korun měsíčně, musí v pátek 15. prosince vystěhovat sebe, svého přítele i své věci, kterých má skutečně mnoho. Podle dostupných informací ale ještě balit nezačala. V současném bytě má platit nájem 42 tisíc bez poplatků a právě kvůli vysoké ceně před několika měsíci sama vypověděla nájemní smlouvu. Vystěhovat se měla už v listopadu.

„Odepisuji na inzeráty a odpověď žádná. Neodepisují mi ani makléři, kvůli tomu, že jsem slavná a také kvůli lidem, kteří mě nemají rádi a píší o mne hlouposti,“ sdělila Adéla už před týdnem Expresu. Lidé o ní však nepíší hlouposti, píše se o ní přesně to, co blogerka na sociálních sítích dělá. A nutno podotknout, že se příliš v dobrém světle neprezentuje.

Shopaholic Adel je známá tím, že je v jednu chvíli pozitivní a usměvavá, jenže během další chvíle už je všechno jinak. Neodpouští si sprosté nadávky směřované k jejímu snoubenci, což je pravděpodobně důvod, proč si na ni dávají makléři i majitelé bytů pozor – Adéla je jednoduše nadměrně hlasitá, dělá doma nepořádek a nepochybně ruší noční klid. Většina jejích živých vysílání se totiž koná v noci.

„Musím se vystěhovat do pátku a pořád nemám kam jít. Hoří mi u zadku a musím něco rychle najít. Majitel o tom ví, že ještě nemám žádný byt,“ vysvětlila výše zmíněnému webu Adéla, která před několika dny jela na prohlídku malého bytu do Ústí nad Labem. Tam ale jela zbytečně, protože lidé byli rychlejší a upozornili makléřku předem na to, co je Pulcová zač. Byt jí tedy nakonec pronajat nebyl.

„Jsem z toho psychicky v háji, musela jsem si sehnat prášky na spánek a na úzkost. Beru léky na uklidnění a začínám mít psychickou ataku. Není mi moc dobře. Mám strach z lidí,“ dodala. Za to jí ale spousta lidí vynadala, protože panické ataky údajně nemá. Měla si to vymyslet poté, co její známá mluvila o tom, že sama na panické ataky trpí.

Sledující Adély mají navíc strach z toho, aby se nezbavila svého psa Rica. Mají totiž dojem, že by si Adéla mohla myslet, že bydlení nenachází kvůli němu. S největší pravděpodobností si totiž vůbec neuvědomuje, že problémem je její chování. Obavy lidí plynou z toho, že blogerka v minulosti pohodila svého mrtvého křečka u popelnice a je známo, že v zimě vypustila svého zakrslého králíka do přírody.

Není jisté, jestli se z Adély nakonec nestane bezdomovec. Spousta lidí jí to kvůli jejímu chování bez výčitek přeje. Možná si nakonec bude muset zaplatit pobyt v hotelu do té doby, než se jí s hledáním bytu nepoštěstí. Adéla však tento problém řešit nejspíš vůbec nemusela, kdyby v loňském roce neprodala byt, který jí darovala její maminka.

Jedno je však jisté – Adéla by si nejspíš měla zvykat. Lidé ji totiž věčně podporovat nebudou a blogerka, která živí i svého snoubence, pravděpodobně skončí na mizině. Už teď jí zbývá jen velmi málo fanoušků, většina lidí se jí pouze posmívá a čeká, až skončí na ulici.

Zdroj: Redakce, autorský text; Náhledová fotografie: Shopaholic Adel – se svolením

error: Content is protected !!