Big Brother 2023: Bude ve znamení Vladka Dobrovodského? Lidé si ho žádají

Big Brother

TV Nova se chystá na vysílání reality show Big Brother 2023 Česko & Slovensko. Pořad bude začínat 13. listopadu na platformě Voyo a diváci už nyní debatují o tom, kdo by měl být pod dohledem velkého bratra.

Ve fanouškovské skupině na Facebooku Big Brother 2023 autoři publikují ankety z různých reality show, které v České republice proběhly – ať už se jedná o Love Island či Vyvolené, tak se lidé ve většině začínají shodovat na tom, že by ve vile Big Brother rádi viděli Vladka Dobrovského.

Vladko Dobrovodský zazářil v prvním uvedení reality show Vyvolení a vyhrál ji. Stejně tak získal výhru i ve čtvrté sérii, kde si ho lidé také přáli. Vladko poprvé strávil ve vile 114 dní a obdržel ceny v hodnotě 11 milionů korun. Podruhé to bylo déle než tři měsíce a vyhrál 5 milionů korun. Bývalý kuchař Motolské nemocnice se stal miláčkem České republiky, i přestože mu mnozí nemohli odpustit jeho hysterické výlevy.

Pravdou je, že jak momentálně Vladko Dobrovodský žije, je pro všechny záhadou. Mezi lidmi se vypráví, že odletěl do Španělska, kde si založil restauraci. Podle některých se mu daří výtečně, jiní polemizují nad tím, že mu podnikání krachlo a je zase na nule. Každopádně ať je to jak chce, tak se před vysíláním Big Brothera lidé začínají shodovat, že by nejraději ve vile viděli právě Vladka a že by to nejspíš opět vyhrál.

„Já bych chtěla vidět Vladka. Za mě úžasný člověk, který by to určitě zas vyhrál,“ napsala na sociální sítě divačka. „Přesně tak,“ souhlasila s ní další. „Chci Vladka a Reginu do Big Brothera, ti to umí rozbalit!“ přidávali se další a další fanoušci.

Kdo by podle vás měl být v pořadu Big Brother 2023? Chcete nové tváře nebo se rádi podíváte na to, jak se daří i těm dříve populárním?

Zdroj: Redakce, autorský text; Náhledová fotografie: Big Brother CZ/SK

error: Content is protected !!