Babeta z Ordinace: Kvůli dluhům přišla o byt a hrozí jí i ztráta rodinného domu

Bára Štěpánová je oblíbená česká herečka, kterou v posledních letech diváci mohou vídat v oblíbeném seriálu Ordinace v růžové zahradě, kde hraje přísnou a nekompromisní sestru Babetu. Jenže tato herečka neměla na růžích ustláno. Kvůli dluhům svého ex manžela přišla o byt, který byl exekutory vydražen za pouhé 3 130 000 korun. Aby toho nebylo málo, mohla přijít i o svůj milovaný dům.

Zrzavá hvězda seriálu Ordinace v růžové zahradě působí dojmem rázné ženy, která se s nikým nepáře. Avšak i ona na vlastní kůži zažila, co je to dostat se na dno a být v zajetí dluhů. Vše začalo v době, kdy byla vdaná za svého prvního manžela Luboše Rychvalského. Ten se totiž rozhodl podnikat a nadělal tímto krokem spoustu dluhů.

Herečce to nebylo lhostejné a snažila se mu z celé situace pomoci. Východisko však nenalezla a dluhy se vyšplhaly na neskutečné tři miliony korun, v důsledku čehož se exekutoři rozhodli zabavit jim krásný byt na pražských Vinohradech.

Jenže za samotné dluhy nebyl zodpovědný jen její manžel, ale z části nesla svou vinu i samotná herečka. Byly totiž doby, kdy neplatila zdravotní pojištění, a tím pádem vznikly další potíže. S otcem své dcery se nakonec po nějaké době rozvedla. Jenže šťastné manželství nenašla ani po boku svého druhého manžela, kterým se stal Miroslav Barabáš.

Sám hudebník totiž dlužil přes 180 000 korun. Tím se stále zvětšovala hrozba dalších exekucí a možného zabavení jejich luxusního domu v Zákolanech. Herečka nyní musí pracovat na plné obrátky, protože pokud by dluhy přestali splácet, o dům by doopravdy přišli.

ZdrojAhaBlesk; Náhledový obrázek: David Sedlecký/Openverse Wikimedia Commons