Bára Basiková sundala paruku a ukázala krátký sestřih a barvu: Předtím vypadala mnohem mladší

Zpěvačka Bára Basiková už delší dobu nosila ze zdravotních důvodů paruku, která se mnohým fanouškům nelíbila. Nyní ji Bára sundala a nechala si udělat svěží sestřih v jiné barvě.

Bára Basiková se rozhodla, že je pravý čas na sundání paruky, která ji nějakou dobu doprovázela životem. Delší vlasy herečce skutečně velice slušely. Co se týče fanoušků zpěvačky, tak polovině z nich se vlasy líbily, a druhé polovině vůbec. Někteří na Instagramu psali, že zpěvačka už vůbec nepřipomíná ikonickou Báru Basikovou.

„O prázdninách mě zasáhly zdravotní problémy, tak jsem musela z muzikálu Okno mé lásky po vzájemné dohodě vystoupit a byla jsem prostě marod. Definitivně to za mnou není, ale je to v procesu léčby. Věřím, že na dobré cestě,“ prozradila v loňském roce herečka portálu Super.

Basikové pravděpodobně narostly její vlastní vlasy do takové délky, že si mohla dovolit paruku odložit. Zašla si do kadeřnictví udělat svěží sestřih a barvu, která jí také velice sluší. V paruce však vypadala mnohem mladší. Fotografii si můžete prohlédnout také na Instagramu Báry Basikové.

Zdroj: Blesk, Super, Instagram a Facebook Báry Basikové; Náhledový obrázek: Jan.urbanek85/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!