Bára Basiková ponížila Prachaře v přímém přenosu v den jeho narozenin. Od diváků sklidila velkou kritiku

bára basiková

Zpěvačka Bára Basiková se zúčastnila soutěže Máme rádi Česko, kde tak nějak očekávala, že bude v týmu Vojty Kotka. To se ale nestalo a Bára byla mírně zklamaná. Vysvětlila, proč to tak má a povedlo se jí tím ponížit Jakuba Prachaře v přímém přenosu.

Bára Basiková v pořadu Máme rádi Česko přiznala, že herce Jakuba Prachaře nemá vůbec v lásce. Pravděpodobně i proto nečekala, že se s ním ocitne ve stejném týmu.

Jakub Prachař v tento den zrovna slavil 40. narozeniny, takže se nejspíš těšil, že se v tomto díle soutěže opět strhne veškerá pozornost na něj. To se sice stalo, ale ne úplně tak, jak si možná představoval.

Jakub jí byl vždycky nesympatický

„Můj vztah s Jakubem je za čárou. Někdo je někomu nějak přirozeně sympatický, někdo přirozeně nesympatický. On mi byl vždycky nesympatický. Když jsem sem šla, automaticky jsem předpokládala, že půjdu k Vojtovi, a ono ne,“ řekla v pořadu.

Jak se dalo čekat, Jakub byl skutečně překvapený. Jeden by si myslel, že tento vtipálek s každým skvěle vychází, ale ukázalo se, že opak je pravdou. „Čtyřicet let jsem čekal na to, až mě někdo opravdově poníží v televizi. Jako zpětná vazba je to fajn. Ale nechápu to, já jsem Báře nikdy nic neudělal,“ reagoval na slova Báry Basikové.

„To se strašně omlouvám, mně jsou tvoje narozeniny úplně jako… Ale samozřejmě všechno nejlepší. A dneska jsme tým, nebudeme tady prát špinavé prádlo, ale až to skončí, dál tě budu nesnášet,“ odpověděla Jakubovi Bára, která nevypadala, že by vtipkovala. Můžeme tedy nejspíš jen doufat, že se jednalo pouze o dobře maskovaný sarkasmus.

Za svůj názor sklidila velkou kritiku

Na sociálních sítích se ke slovům zpěvačky vyjádřili i fanoušci pořadu Máme rádi Česko, kteří se přikláněli spíše na stranu Jakuba Prachaře. „Mně je přirozeně nesympatická Basiková. Celý život,“ zaznělo v komentářích. Nebyl to však jediný negativní komentář, Bára jich za svůj názor sklidila desítky. Ke kritice se však nijak nevyjádřila.

Zdroj: Redakce, autorský text; Náhledová fotografie: Jan.urbanek85/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!