Bára Basiková má v životě nového muže, zatím ale nemá velká očekávání: „Je to fajn, když vás má někdo rád.“

Bára Basiková

Zpěvačka Bára Basiková (61) si v životě zažila spoustu těžkých životních období, v jednu dobu dokonce chtěla svůj život ukončit. Dlouhodobě bojovala s úzkostmi a depresemi, teď se jí ale daří poměrně dobře.

Bára Basiková v posledním roce změnila svou image a velmi tak omládla. Nyní se zdá, že se jí začíná dařit i v milostném životě, který byl pro zpěvačku po dlouhou dobu nenaplněn.

Zpěvačka potkala muže, se kterým se cítí velmi dobře a je možné, že se z nového objevu časem vyklube něco víc. „Není to partner, zatím je to kamarád. Já už nic nehledám. Když ke mně něco přijde, tak to přijde, ale musím říct, že jsem šťastná. Ale co bude dál, nevím,“ prozradila Basiková pro portál Extra.

Zpěvačka si své soukromí snaží chránit a dokud není nic jisté, neprozradí o tajemném muži žádné detaily. „Je to fajn a je hezké, když vás někdo má rád. Nechci o tom ale zatím víc mluvit, dokud to nebude oficiální, uzavřela.

Basiková se stále naplno věnuje své práci. Na sociálních sítích nedávno překvapila své fanoušky pohmožděným obličejem, vzápětí se ale ukázalo, že jen natáčí hudební videoklip. Tam hraje ženu, kterou týrá vlastní manžel.

Zdroj: Autorský text, redakce Ansu, deník Aha!, Extra; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!