Attila Végh se nestačí divit: Automobilka s ním ukončila spolupráci kvůli tomu, že podpořil Pellegriniho

Attila Végh

MMA zápasník Attila Végh nedávno podpořil slovenského kandidáta na prezidenta Petera Pellegriniho, teď mu však zůstaly oči pro pláč. Ozvala se mu totiž automobilka Renault s tím, že právě kvůli tomu s ním ukončuje jejich dlouhodobou spolupráci.

Attila Végh se poctivě připravuje na odvetu s Karlosem Vémolou, která se bude konat v pražském Oktagonu, nyní jej ale pořádně rozhodila skutečnost, že přišel o jednu ze svou největších spoluprací. A to Attilu natolik naštvalo, že se o to rozhodl podělit se svými sledujícími.

Attila obdržel zprávu, která jej příliš nepotěšila. „Náš generální ředitel mě upozornil na to, že naši ambasadoři by měli zůstat politicky neaktivní. Francouzská firma má takto nastavená pravidla. Na Attilu se snesla vlna kritiky, což by se ještě dalo ustát, ale budu upřímná – ne, když i celý náš tým je na opačné straně. My, naši nejbližší, naše bubliny. Za toto se nemůžu postavit,“ napsala zástupkyně automobilky Renault manažerovi Attily.

Zástupkyně uvedla také to, že se Renault neztotožňuje s jeho názorem a že podpořil stranu, která je křivá a lže s tím, že toho tato značka nechce být součástí.

K tomu se Attila zanedlouho sám vyjádřil. „Ve světle aktuálních událostí se s vámi musím podělit o zkušenost, která ve mě vzbudila pocit, že se komunismus vrátil. Dnes jsem obdržel mail, ve kterém mě jistá komerční značka trestá za to, že jsem svobodně projevil při volbě prezidenta svůj soukromý politický názor a přesvědčení v domnění, že žijeme v zemi, kde se to svobodně projevit může,“ zněla jeho slova.

„Bohužel, realita je zřejmě taková, že pokud máte a nedejbože projevíte svůj názor veřejně, může se stát, že přijdete o partnerství, možná byznys a možná nás brzy budou za názor i zavírat. Osobně mě zajímá, zda se v následujících dnech bude tato značka ptát svých zákazníků koho volili, nebo jim peníze od voličů jiné strany až tak nesmrdí,“ dodal Attila s tím, že vypíná komentáře u svého příspěvku, protože podle jeho názoru už tato situace nepotřebuje žádný další komentář.

Zdroj: Autorský text, Ansu; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!