Anička Slováčková vyrazila na vysněnou dovolenou do Turecka, smutku a slzám se ale nevyhnula

Anička Slováčková

Zpěvačka Anička Slováčková (28) se dlouho těšila na dovolenou k moři, kde alespoň na chvíli zapomene na svou nemoc a všechny strasti každodenního života. Nakonec se jí to částečně povedlo.

Anička Slováčková vyrazila se svým přítelem do Turecka k moři, kde si to náramně užila. Jak sama prozradila, má velmi ráda moře. A to natolik, že snad musela být v jednom ze svých minulých životů velrybou!

Anička si užívala teplé sluneční paprsky, chvíli klidu a hlavně svého partnera. „Tohle jsem strašně moc potřebovala. Aspoň týden dělat, že je všechno normální a neexistuje žádná nemoc, žádný starosti, žádný stesky, žádní (jak by řekl jeden můj blízký člověk) „pazdráti“… prostě jen my dva a týden „Normálního bytí“.  Děkuju, děkuju a děkuju,“ napsala na své sociální sítě fanouškům, kteří ji dlouhodobě velmi podporují.

Vypadalo to jako dokonalá dovolená, když v tom Anička prozradila, že se jí ani tentokrát nevyhnuly pocity smutku. „To víte, že i tak přišly slzičky a smutek, však nejsme roboti, aby se ta hlava dala jen tak vypnout, ne? A i teď při odjezdu v sobě cítím takovej zvláštní tlak na prsou. Ale to ostatně vždycky, když se loučím s místem, kde mi bylo dobře. Takže hlavu vzhůru, tam svítí Slunce. A v temnotě i měsíc a hvězdy,“ vysvětlila.

Anička se s nemocí pere už po druhé, doufejme že také naposled. Fanoušci ji obdivují pro její schopnost zachovat si i v takové situaci chladnou hlavu a kromě toho oceňují i její odvahu svou cestu sdílet veřejně.

Zdroj: Autorský text, redakce Ansu; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!