Anička Slováčková reagovala na slova Pavla Novotného

Anička Slováčková

Zpěvačka a herečka Anička Slováčková (28) i nadále bojuje s vážnou nemocí a pravidelně dochází na chemoterapie. Ačkoliv dostává obrovskou podporu od rodiny, známých i fanoušků, najdou se i výjimky — třeba Pavel Novotný.

Anička se dlouho nevyjadřovala k tomu, co vypustil z úst starosta pražských Řeporyjí, nyní se o tom ale rozhodla krátce promluvit. Neslušná slova Pavla Novotného ji podle nedávného vyjádření v rozhovoru pro Showtime nejspíš příliš nezasáhla.

„Mě se to skoro ani nedotklo, jen mi bylo líto, že se mí blízcí dozvěděli o mě nějaké informace od cizího člověka, který o mě neví nic. Tento pán se chce jen zviditelňovat a dělá to na mé rodině už dlouho. Můj táta se už uklidnil a jedeme dál, nestojí mi to za pozornost,“ přiznala zpěvačka. Anna je velmi silná osoba a není pochyb, že ji zkrátka jen tak nerozhodí slova od někoho, kdo má pravděpodobně problém hlavně sám se sebou.

Slova Pavla Novotného tak pravděpodobně naštvala spoustu lidí mnohem víc než samotnou Aničku. Někteří se dokonce domnívají, že by takový člověk rozhodně neměl být starostou.

Anička Slováčková si nedávno opět oholila vlasy, které jí začaly kvůli chemoterapiím vypadávat. Jelikož jí ale pomáhají, snaží se to brát pozitivně. Zpěvačka se aktuálně soustředí zejména na svou práci, a to jak na zpěv, tak i třeba natáčení seriálu Ordinace v růžové zahradě 2.

Zdroj: Autorský text, redakce Ansu, Showtime, CNN Prima; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!