Anička Slováčková je vděčná za maličkosti víc než kdy předtím: Své fence uspořádala oslavu narozenin

Zpěvačka a herečka Anička Slováčková (28) už podruhé bojuje s rakovinou, která se jí tentokrát usadila na plicích. Svůj čas teď věnuje zejména tomu, co jí dělá největší radost. A to je kromě její práce i její fenka Jindřiška.

Anička Slováčková má tisíce podporovatelů, kteří jí přejí, aby se co nejdříve uzdravila. Ze všeho nejhůř její nemoc ale pochopitelně snáší její rodiče, Felix Slováček a Dagmar Patrasová. Anička se ale snaží držet na své pozitivní vlně a i přesto, že bojuje se zákeřnou nemocí, je velmi silná.

Když nedávno její fenka Jindřiška slavila narozeniny, Anička věděla, že se to nemůže obejít bez oslavy. A tak ji uspořádala, a nezapomněla ani na všechno, co k pořádné oslavě patří.

„Od doby co jsme si vzájemně vlezly do života, jsem začala vidět barvy kolem úplně v jiném světle. Vnímám s ní každou maličkost, která pro ní ale maličkostí třeba není…. Pes je nejlepší přítel člověk. Pod to se podepíšu vlastni krví,“ napsala Anička k fotografii se svou chlupatou Jindřiškou.

Anička se svěřila, že její rok byl díky Jindřišce plný lásky a smíchu. „Seš můj nejlepší parťák. Moc mě mrzí, že se mnou teď trávíš víc času v posteli, než venku na výletech a procházkách ale věř mi, že se moc snažím bejt co nejdřív dobrá, abych ti to všechno vynahradila,“ slíbila své fence. Herečka je teď vděčná za maličkosti víc než kdy předtím.

Anička dojala i spoustu fanoušků, kteří ji zbožňují. Podle nich je herečka krásná a čistá duše. „Milá Aničko, mám Vás čím dál radši. Jste totálně moje krevní skupina. Přeji hlavně co nejvíc zdraví Vám, Jindřišce i oběma kocourkům,“ vzkázala jí jedna z fanynek.

Zdroj: Autorský text, redakce; Náhledová fotografie: Show Jana Krause, FTV Prima/Wikimedia Commons (CC BY 3.0)

error: Content is protected !!