Anička Slováčková obrací každou korunu: Na dovolenou vyrazila do nejlevnější destinace

Herečka a zpěvačka Anička Slováčková (27) má v poslední době spoustu práce, s penězi to však má horší. Když letos spolu s přáteli vybírala dovolenou, zaměřili se na Chorvatsko. Podle Aničky je to totiž nejlevnější destinace.

Anička Slováčková to s financemi nemá tak jednoduché, jak by se na první pohled mohlo zdát. Když přemýšlela nad letním dobrodružstvím, vybírala ty nejlevnější možné země. A nakonec vyhrálo Chorvatsko, píše se v časopise Čas pro hvězdy.

„Je to nejlevnější z destinací, které jsme našli. I když se mluví o tom, že je tam draho, já říkám, že kdo hledá, najde. Chorvatsko mám ráda, mají tam skvělé jídlo, je to tam fajn,“ prozradila pro Život v Česku zpěvačka, která se do Chorvatska ráda vrací.

Zpěvačka na začátku podzimu vydá novou desku, na které bude spolu se svou kapelou pracovat i v srpnu. Její krátká dovolená u moře jí tedy bude sloužit jako doplnění potřebných sil.

Zdroj: Život v Česku, časopis Čas pro hvězdy; Náhledový obrázek: Show Jana Krause, FTV Prima/Wikimedia Commons (CC BY 3.0)

error: Content is protected !!