Anička Slováčková o léčbě: Má chutě jako těhotná

Zpěvačka Anička Slováčková se jako lvice pere se zákeřnou rakovinou. Ta se jí vrátila po vyhraném boji s rakovinou prsu, tentokrát se jí ale usadila v plicích. Co se zpočátku lékařům zdálo jako obyčejný reflux se nakonec ukázalo jako mnohem horší problém. Anička se s tím ale statečně pere a dokonce přiznala, že po chemoterapiích má zvláštní chutě.

„Po té léčbě mám vůně a chutě, jako kdybych byla těhotná! Pořád potřebuju pít lák z okurek,“ cituje zpěvaččina slova časopis Blesk. Neví jaký to má důvod, ale věří, že tělo je natolik dokonalé, že si řekne samo, co v danou chvíli potřebuje. Tím je bezesporu i odpočinek, protože léčba rakoviny je velmi náročná, což určitě potvrdí všichni, kteří si tím prošli.

Anička si však podle svých slov nejlépe odpočine, když pracuje. Záleží také na tom, jak se zrovna cítí, ale nepříjemné vtíravé pocity nebo myšlenky se snaží zahnat prací. „Právě se chystám do studia točit novou písničku,“ řekla bojovnice redakci časopisu Blesk. A jaká písnička to je? To je zatím tajemstvím, které Anička neprozradila ani na svém Instagramu.

Možná to ale má co dělat s nabídkou natočit píseň s jedním úžasným zpěvákem, jak píše zpravodaj iDnes. Do Vánoc by prý měla být na světě, tak se nechme překvapit. Kromě písničky Anička v pořadu ShowTime vysvětlila, proč do společnosti chodí v pokrývkou hlavy. Je to proto, že si svoje vlasy ostříhala na ježka, aby nemusela snášet ty pocity, až by jí zůstávaly v ruce samy. Ještě se s takovým sestřihem ale nesžila a není připravená ho veřejně ukazovat.

Zdroje: Autorský text, redakce, Blesk, iDnes; Náhledová fotografie: Show Jana Krause, FTV Prima/Wikimedia Commons (CC BY 3.0)

error: Content is protected !!