Anička Slováčková neudržela slzy na pódiu: Zazpívala hity Karla Gotta, fanoušci ji odměnili potleskem ve stoje

Anička Slováčková

Zpěvačka a herečka Anička Slováčková (28) jen pár dní po absolvování dalšího kola náročné chemoterapie vyrazila vstříc dalším pracovním povinnostem. Vystupovala totiž na koncertě Lady Carneval, kde zpívala hity zesnulého zpěváka Karla Gotta (†80).

Anička Slováčková vystoupení zvládla naprosto bravurně. Na koncertě vystupoval také její tatínek a bratr, takže byly pracovní povinnosti o to příjemnější. Její hlas byl ohromný a všichni přítomní fanoušci byli nadšení. Nebylo těžké si domyslet, že Aničku nyní musí každá činnost vyčerpávat víc než kdy jindy a o to víc si jejího zpěvu vážili.

„Bylo to strašně dojemné, jak publikum Aničku podpořilo. Ona je opravdu velká bojovnice,“ řekl její otec Felix Slováček (80), který jakožto žádaný saxofonista na koncertě nesměl chybět.

Anička si poprvé zazpívala v doprovodu orchestru už nějaký ten pátek zpět. Nabídl jí to její bratr Felix Slováček ml., který pracuje jako dirigent. „Myslím, že to je sen snad každého zpěváka, slyšet vlastní píseň v aranžmá pro větší orchestr a moci si to s ním dokonce i zazpívat,“ řekla nedávno Anička.

Vystoupení Lady Carneval v pražském Kongresovém centru se jí velice povedlo. Fanoušci jí tleskali ve stoje a zpěvačka neudržela slzy dojetí. Zároveň všichni pevně doufají, že Anička zákeřnou nemoc brzy porazí a bude si moct život konečně užívat zase naplno.

Zdroj: Redakce, autorský text, Blesk, Aha; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!