Anička Slováčková natáčela veselé video, během chvilky se změnila v klubíčko neštěstí: Byla jsem k vám neupřímná, říká

Herečka a zpěvačka Anička Slováčková chtěla svým fanouškům natočit veselé video se svým psem. Po chvilce ale na telefon zapomněla a omylem natočila realitu, která už tolik veselá nebyla.

Anička Slováčková tráví každou volnou chvilku se svým psem Jindřiškou a dvěma kočkami. Napadlo ji vytvořit veselé video, kde si všichni společně hrají. Anička po chvilce natáčení však na svůj telefon, který ještě stále nahrával, zapomněla a zpěvačce se tak naskytl smutný pohled na samu sebe.

Dcera Felixe Slováčka a Dády Patrasové si neprochází vždy jen krásnými chvílemi, ale zažívá také stres, úzkosti a další pocity, které zažívají všichni, včetně celebrit. A tomu spousta lidí nevěří.

Anička se snaží být ke svým sledujícím vždy upřímná a ukazovat realitu, takže i tohle na první pohled nepovedené video zveřejnila. „Děcka… poslední měsíc jsem k vám byla trošku neupřímná, ale možná jsem spíš potřebovala lhát sama sobě, že všechno zvládám,“ zněla Aniččina úvodní slova.

„A mně vlastně, když jsem to pak viděla, přišlo dobrý ukázat v záplavě prosluněných fotek z dovolených, že realita léta může být i jiná. Tak jen jestli se necítíte dobře a potřebujete čas… dopřejte si ho. Netlačte na sebe. Nebuďte na sebe přísní. Nepomůžete tím ani sobě, ani nikomu jinému. Nezlobte se na sebe, když den u vody vyměníte za den v posteli. Když máte chřipku, tak si přeci taky půjdete lehnout, dáte nohy nahoru, čaj a paralen… Proč, když bude bolet duše, tak to budeme přehlížet?! Držte se. Žijte přítomností. Pusťte starosti a uvolněte hlavu… Stop overthinking,“ napsala na svůj Instagram všem lidem, kteří se mohou cítit stejně.

Anička se dočkala mnoha komentářů, ve kterých ji sledující chválí za upřímnost a za slova, která donutí člověka se na chvíli zastavit a zamyslet se.

Možná i proto má Anička Slováčková na svých sociálních sítích čím dál větší komunitu. Sleduje ji více než 153 000 lidí.

Zdroj: Redakce, Autorský text; Náhledový obrázek: Show Jana Krause, FTV Prima/Wikimedia Commons (CC BY 3.0)

error: Content is protected !!