Anička Slováčková dostala dárek: Nedokázala udržet slzy dojetí

Anička Slováčková (27) nedávno oznámila, že opět bojuje s rakovinou, která se jí tentokrát usadila na plicích. Zpěvačka fanouškům sdělila, že si teď víc než kdy jindy užívá každou maličkost, což nedávno potvrdila svým videem na sociálních sítích.

Anička Slováčková nedávno se svými fanoušky sdílela smutnou novinku o tom, že se jí vrátila rakovina. Od té doby má snad ještě víc příznivců, kteří jí každý den píšou pozitivní zprávy a snaží se ji alespoň nějak podpořit.

Zpěvačka nedávno sdílela video, ve kterém se chtěla fanouškům pochlubit, že dostala od firmy, se kterou spolupracuje, spoustu produktů. K velkému balíku dostala i vzkaz, který ji chvíli poté, co začala s rozbalováním, rozbrečel.

„Než jsme se s Jindřiškou (Aniččin pes, pozn. redakce) pustili do “unboxingu”, tak jsem rychle zapla kameru na mobilu, páč tam může bejt něco třeba vtipnýho nebo tak a bezprostřední reakce jsou ty nejlepší, žejo,“ vysvětlila Anička.

„To jsem ale nečekala, že mě takhle dojmete. Díky,“ vzkázala zpěvačka firmě Mixit, která jí poslala plno dobrot jako dárek pro radost.

Anička spolupracuje i s několika dalšími firmami. Mezi nimi je například Líčírna, automobilka Suzuki nebo třeba Imperial Sushi. Svým fanouškům se vždy snaží přinášet zajímavé informace a nezahlcovat svůj profil reklamou. Tu raději využívá pro propagaci své nové desky.

Zdroj: Redakce, autorský text; Náhledová fotografie: Show Jana Krause, FTV Prima/Wikimedia Commons (CC BY 3.0)

error: Content is protected !!