Ani po rozvodu nemá klid: Václav Upír Krejčí řeší zdlouhavé dělení majetku

Václav Upír Krejčí

Téměř každý by si pomyslel, že když soud prohlásí manželství za rozvedené, vše je vyřešeno a každý z dvojice, která se kdysi milovala, si může jít konečně svou vlastní cestou. Jenže opak je pravdou. Podobné peripetie momentálně zažívá známý bavič Václav Upír Krejčí (68), jehož manželství s architektkou Zuzanou (52) bylo sice oficiálně rozvedeno, ale boje o společný majetek tím rozhodně neskončily.

Ba naopak. Bývalí manželé, kteří společně vychovali dnes již dospělé dcery Kláru (23) a Kristianu (18), se stále nedokážou domluvit na rozdělení majetku, který nabyli po dobu 30letého manželství. Spory o majetek se táhnou dlouhé měsíce a tahanice neukončilo ani soudní řízení. Soud sice jejich manželství loňský rok rozvedl, ale majetkové pře nevyřešil.

Klíčovým bodem majetkových neshod je společný pozemek, nacházející se v pražských Řepích. Na něm ze zchátralé a téměř sto let staré stodoly dokázali vybudovat honosný dům, ve kterém si Krejčí dokonce zařídil praktické nahrávací studio, jenž mu po mnoho let usnadňovalo práci. Celá rezidence je natolik luxusní, že se její cena pohybuje kolem 30 milionů korun.

I přesto, že Krejčí má k domu bezpochyby silný vztah, rád by jej prodal. Jeho bývalá žena je však proti, neboť společně získaný majetek by nejraději nedělila vůbec. Veškeré návrhy Krejčího poslala k vodě. Herec, který se mimo jiné objevil i v americkém velkofilmu z roku 2001, Příběh rytíře, se o celé situaci rozhodl promluvit pro redakci internetového magazínu Kafe: „Dokonce jsem nabízel, že ze své poloviny koupím byt pro jednu dceru a exmanželka by pořídila byt pro druhou dceru a pro sebe, ale ani tak jsme nedošli ke shodě“.

Ten dům, co jsme před dvaceti lety koupili, je přitom mimořádně nehospodárný, takže za něj platím neuvěřitelně peněz jen na nákladech“, posteskl si dále Krejčí. I přesto má oblíbený humorista důvod k úsměvu. I na prahu sedmdesátky se opět zamiloval. Jeho vyvolenou je půvabná Lucie (51), která jej s radostí doprovází i na společenské akce.

Zdroj: Autorský text, redakce, Kafe, Blesk, Extra; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!