Angie Mangombe a Josef Kůrka opět bez syna: Tříměsíční miminko nechali babičce a odjeli na týden do Itálie

josef kůrka, angie

Influencerka Angie Mangombe a Josef Kůrka jsou párem, s přestávkou, už rok. Za tu dobu ale stihli naštvat dost lidí a zejména hned poté, co se stali rodiči. Letos v červenci se jim narodil syn Rafael a za pouhé 3 týdny byli z péče o něj už tak vyčerpaní, že si museli jet odpočinout na wellness a utužovat tam vztah.

Lidé o nich tehdy mluvili jako o špatných rodičích a nechápali, proč si tedy spolu pořizovali dítě. Malý chlapeček čas trávil u babičky. Angie od svých sledujících na Instagramu za to dostala pěknou sodu, vzhledem k tomu, že ona i Josef vyrostli v neúplných rodinách a kasali se, jak jejich syn bude mít všechno, co oni neměli.

Angie se ještě před porodem nechala slyšet, že odmítá kojit. „Nebudu kojit. Biomatky mě asi zabijí, ale kojit nechci,“ řekla účastnice reality show Like House redakci webu Expres. To jejich udržování vztahu jaksi zjednodušuje i na úkor nechápavosti veřejnosti. Zatímco během jejich pobytu na wellnesu se na jejich hlavy snesla vlna kritiky, teď Angie věří, že už to tak horké nebude, píše web Extra. Zřejmě se ale zmýlila.

Pod fotkou, kde upřímně vystavuje svou figuru po porodu, se i tak objevily podrážděné komentáře. „Řeknu vám, že si tuhle dovolenou opravdu užívám. Rafík nám chybí, ale my jemu podle mě vůbec. S babičkou mu je nejlépe,“ okomentovala snímek, pod nímž se objevilo dokonce i udání na sociální odbor. „Nahlásila jsem tě na sociálku. Tohle totiž opravdu normální není. Minimálně vás přijdou zkontrolovat,“ napsala jedna rozčilená sledující.

Olej do ohně ještě přilil Josefům „vtípek“ v rozhovoru pro Extra, když jim se smíchem řekl, že své dítě dali samozřejmě do babyboxu, tak jako nedávno, když šli na film do kina.

Zdroje: Autorský text, redakce, Expres, Extra; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!