Aneta Krejčíková šla na modelaci prsou: Za velká ňadra se dříve styděla

Aneta Krejčíková patří k českým herečkám, které se mohou pyšnit bujným dekoltem. Své vnady již mnohokrát předvedla v různých filmech či seriálech, a nikomu tak nedala prostor pro fantazírování. Nyní však své fanoušky informovala o tom, že podstoupila plastickou operaci. Tím spoustu z nich překvapila.

Záhy však vysvětlila, že si nechala ňadra pouze vymodelovat a ne zmenšit, jak mnozí předpokládali. Jak přiznala v instagramovém příspěvku, celý život se kvůli většímu poprsí potýká s problémy, proto o plastice uvažovala už jako mladá dívka.

„Vyrostla jsem v rodině, kde velká prsa nepatřila k něčemu, co je hodno obdivu a krásy. Naopak. Nepraktická zátěž,“ napsala a dále přiznala, že jí nejvíce bylo stydno za reakce mužů. „Pak jsem potkávala muže, kteří s obdivem reagovali, mnohdy ne úplně příjemným a taktickým způsobem, s čímž jako 14letá holka neumíte moc dobře pracovat.“

Během let se však se svými vnady sžila a dokázala je využít pro svůj prospěch. Nicméně po dětech se jí nezdály tak pěkné jako dříve, proto se rozhodla podstoupit modelaci. Dlouho jí však trvalo, než se k tomuto kroku odhodlala a nyní podporuje ostatní ženy, aby svůj strach také překonaly. „Píšu o tom proto, že vím, že je spousta žen, které o operaci uvažují a mají obavy z nejrůznějších důvodů,“ dodala.

Zdroj: Redakce; Náhledový obrázek: Lucie Lusiet Levá/Flickr

error: Content is protected !!