Andrea Pomeje se předvedla nahoře bez ve spodním prádle: Fotila sexy charitativní kalendář

Dýdžejka Andrea Pomeje momentálně prožívá jedno z nejšťastnějších období svého života. Poté, co v Thajsku zvládla úspěšnou tour, kde opravdu zabodovala, se tam stihla navíc i zasnoubit se svým přítelem.

A to není vše. Hned po jejím návratu do České republiky dostala nabídku nafotit snímky na charitativní kalendář. „Měli bychom nafotit charitativní kalendář. Je to sice ještě v peřinkách, ale bylo by to úžasné, kdyby to vyšlo,“ řekla Blesku Andrea Pomeje, která si s fotografem kvůli kalendáři okamžitě dala schůzku. 

A protože byla Andrea po krásné dovolené velmi odpočatá, svěží a opálená, schůzku spojili i s focením. A Andree to v sexy prádélku opravdu sluší. „Jsem ráda, že to vyšlo a myslím si, že se ty fotky moc povedly,“ hodnotí výsledek sama DJ Andrea, ze které spokojenost a štěstí vyzařuje na všechny strany. A výsledkem byl skutečně pořádně sexy charitativní kalendář.

Thajsko je pro ni zřejmě osudovou destinací Přesně tam si před 10 lety vzala za manžela Jiřího Pomeje. Andrea také prozradila, jak na její zasnoubení s partnerem reagovala její dcera Anička. Kterou má právě se zesnulým Pomejem. „Jako první jsme o zásnubách řekli právě Aničce, plakala, protože si to moc přála,“ prozradila Andrea.

A že to Andree neskutečně sluší dokazují i komentáře na Instagramu, kde svůj sexy snímek sdílela: „Jste neskutečná kočka, je vidět, že jste šťastná,“ napsala jedna ze sledujících. „Moc Vám to sluší, jen záříte,“ dodala další. Nejvíce však dostala do kolen fanoušky opačného pohlaví.

Zdroj: Instagram Andrea Pomeje, Blesk, Autorský text; Náhledový obrázek: Andrea Pomeje – se svolením

error: Content is protected !!