Andrea Bezděková už si za Marka Lamboru našla náhradu: Ukázala se s pohledným zpěvákem

Andrea Bezděková, Sebastian Navrátil

Když se vztah Andrey Bezděkové (29) a Marka Lambory (28) rozpadl, mnoho fanoušků truchlilo. Navíc se zdálo, že krásná modelka poměrně dlouho nemohla najít toho pravého. Nyní je však zřejmé, že je Bezděková znovu zamilovaná. Jejím vyvoleným se stal pohledný zpěvák Sebastian Navrátil (31).

O Andree Bezděkové se v kuloárech českého showbyznysu mluví jako o lamačce mužských srdcí a říká se, že jen málokterý muž jí dokáže odolat. A není divu, Bezděková je velmi krásná, přitažlivá a atraktivní žena. Pánové však na ni v tuto chvíli mohou zapomenout, neboť modelka je znovu zadaná.

Posledním oficiálním partnerem modelky byl oblíbený herec Marek Lambora. Avšak i když jim mnoho lidí fandilo, jejich vztah nakonec nevydržel. Podle našich informací to byl právě Lambora, kdo se rozhodl jejich románek ukončit. Důvodem údajně měly být jejich rozdílné povahy a představy o životě. Nicméně se povídá, že Bezděková byla dlouho z rozchodu nešťastná. Zato Lambora prý už nějakou dobu tvoří pár s herečkou Sárou Rychlíkovou.

Andrea Bezděková, Sebastian Navrátil
Foto: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

Ovšem ať už to bylo jakkoli, Bezděková už teď rozhodně nesmutní. Na nedávném galavečeru Českého slavíka se totiž ukázala po boku pohledného zpěváka Sebastiana Navrátila. „To vám nepotvrdím, ale ani nevyvrátím,“ odpověděla Aha! na otázku, zdali spolu skutečně randí. Nicméně o jejich lásce si vrabci na střeše cvrlikají už delší dobu. Podle webu Expres se navíc Bezděková s Navrátilem vídala už v minulosti, ale v té době prý jejich románek neměl dlouhého trvání. Před časem si navíc modelka zahrála ve zpěvákově videoklipu s názvem: Asi jsem blázen a podle mnohých zamilované pohledy těch dvou rozhodně nejsou hrané…

Zdroj: Autorský text, redakce, Expres, Aha; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!