Alimenty pro Rozárku: Soukup bude možná platit jen pár tisíc

jaromír soukup, agáta hanychová

Agátu Hanychovou a Jaromíra Soukupa čeká ještě dlouhý boj o dceru Rozárku. Agáta chce mít dceru ve výhradní péči, jenže mediální magnát se jen tak jednoduše nevzdá.

Teprve nedávno se Hanychová se Soukupem rozešli a čtenáři již spekulují, jak to nejspíš bude s alimenty pro jejich společnou dceru Rozárku. Je pochopitelné, že pokud by alimenty musel platit Soukup, nejspíš by nebyly nízké. Je známo, že je Soukup miliardář a vlastní několik nemovitostí. Podle toho by pak mohly případné alimenty vypadat.

Dítě by totiž mělo mít podobnou životní úroveň jako rodič. „To u vysokopříjmových lidí samozřejmě neznamená, že bude dítě dostávat milionové alimenty, ale pokud například odcestuje Soukup třikrát za rok na luxusní dovolenou, tak by měl své dceři posílat dost peněz, aby i ona měla na takové dovolené,“ píše TN. Jenže ve skutečnosti může být všechno jinak.

Soukup má totiž v poslední době spoustu problémů ve formě dluhů, kvůli kterým hrozí, že přijde o své pozemky a nemovitosti. Právě svými pozemky má podnikatel ručit za své dluhy, píše Echo24. Jelikož na něj byly uvaleny exekuce, pravděpodobně již o nějaké pozemky i přišel.

Pokud by se Agátě podařilo vyhrát soudní bitvu o dceru Rozárku, na alimentech od Soukupa by si pravděpodobně ale příliš nepolepšila. Jelikož má miliardář dluhy na každém kroku, tak by platil pravděpodobně jen velmi málo – odhaduje se, že by se jednalo pouze o pár tisíc, jak píše deník Aha!.

Zdroj: Autorský text, redakce; Aha! TN, Echo24; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!