Alice Bendová vede válku se Zuzanou Belohorcovou a jejím manželem: Vyhrožují si právníky kvůli švábům v apartmánech

alice bendová

Herečka Alice Bendová je známá tím, že si užívá života ve španělském Tenerife, kde nejen žije, ale také prodává a pronajímá byty. Nedávno se do ní však jeden nespokojený zákazník opřel a uvedl, že má v bytech šváby. Nakonec se kvůli tomu drsně pohádala i se Zuzanou Belohorcovou a jejím manželem.

Alice Bendová zažívá na sluncem zalitých Kanárských ostrovech pořádné trable. Kvůli několika švábům se rozpoutala pořádná válka mezi ní, Zuzanou Belohorcovou a jejím manželem Vlastou Hájkem. O své trable se všichni podělili na sociálních sítích — přesněji řečeno přes ně vedou drsnou válku, kde si vyhrožují právníky. Všechno přitom začalo hostem, který si postěžoval na šváby v apartmánu Bendové.

Tento host se podělil o svou zkušenost i s ostatními. „Prosím vás, je normální, abychom v ubytování měli šváby a mravence? Včera jsme se večer ubytovali v apartmánu, ráno na nás vykouklo tohle překvapení. Ihned jsme kontaktovali majitelku, že za takových podmínek bydlet nebudeme. Sbalili jsme se a odjeli na hotel. Napsali jsme SMS v 9:30 a odpověď přišla v 18 hodin,“ napsal pan Vojtek, který apartmán okamžitě opustil, tím to však rozhodně nekončilo.

Netrvalo dlouho a kauza se šváby se rozkřikla mezi veřejnost, takže se herečka k této situaci nakonec musela vyjádřit, aby se pokusila uvést věci na pravou míru. „Pan Vojtek  (nepleťte si ho s Marianem nebo Romanem, je to nějaký pán, kterého neznám osobně) se i s rodinou vylekal, přestěhoval se jinam a nelenil, zavolal mi a vyhrožoval likvidací a zničením – ne švába, ale mě samotné. Panu Vojtkovi jsem napsala, že mu raději celou platbu vrátím a že s takovými lidmi nechci mít nic společného,“ napsala Bendová, která se nejdříve s moc velkým pochopením fanoušků nesetkala. Ti jí totiž vyčetli, že odepsat klientovi po téměř devíti hodinách rozhodně není v pořádku a doporučili jí, aby se svými zákazníky lépe komunikovala. Její vyjádření však pokračovalo. „Ano, někdy se stává, že švábi a mravenci neposlouchají rozkazy a klidně vběhnou dovnitř. Ale to jen v případě, když je každé kanárské město poctivě deratizuje a nějaký chudák to přežije (náhodou) a náhodou zabloudí z ulice do bytu nebo domu. Za celou dobu, co pronajímáme, k nám zabloudili DVA!!!“ dodala herečka.

Bendová se k poznámkám svých sledujících příliš nevyjadřovala, nakonec však přišla na to, že měl pan Vojtek přejít ke konkurenci — tedy do apartmánu k Zuzaně Belohorcové a jejímu manželovi. „Trochu jsem se informovala, přestěhoval se prý někam k panu Hájkovi, tak nevím jakou to má souvislost, ale možná trochu tuším,“ uvedla pobaveně.

Nakonec se všechno natolik zamotalo, že se musel na sociálních sítích vyjádřit i sám Vlasta Hájek, kterého věta herečky podle všeho pořádně rozzuřila. „Musím přiznat, že klient nám včera zoufale telefonoval. Bohužel my máme obsazeno a nemohl jsem mu pomoct. Když jsem dneska viděl asi dvacet SMSek, že si Alice Bendová o nás otírá svoji nevymáchanou pusu a zase se to snaží hodit na mě a na naši firmu, tak musíme reagovat. Pána neznáme, s kauzou nemáme nic společného,“ uvedl na adresu Bendové a poté ještě přitvrdil.

„Jestli má někdo bordel a nemá vyderatizovaný byt, a ty to nemáš, Alice, tak se nediv, že se ti to může stát. A ono je lepší to na někoho hodit. Byl bych rád, aby sis moje jméno a naše jméno už nebrala do huby. Zameť si před svým vlastním prahem, dělej to, jak to děláme my, my máme všechny byty vyprodaný. Kdybys nešetřila a byt nechala vyplynovat dvakrát ročně, tak by se tohle vůbec nestalo. My máme velmi dobrého právníka tady, bacha,“ dodal rázně Hájek. V tu chvíli se spustila pořádná mela.

Nakonec se rozčílila i Belohorcová, která se vyjádřila také. „Jak se opovažuje herečka, která místo omluvy klientce (protože takové věci se stávají) přiznala chybu a dala ji do pořádku, arogantně a zoufale celou tuhle nesmyslnou kauzu zvrátila a jen tak hodila na Hájka, který s tím nemá absolutně nic společného?“

Nakonec Bendová uvedla, že bude celou tuto kauzu řešit právní cestou, jelikož jí měl Hájek posílat vulgární hlasové zprávy a urážet ji. Díky tomu všemu od svých fanoušků zjistila, že existuje několik lidí, kteří měli na Tenerife špatnou zkušenost právě s panem Hájkem, který se tak agresivně bránil nevinnému vtípku Bendové. „Na Tenerife se nám dýchalo hezky a žili jsme si tam v moc pěkné komunitě v poklidu a bez lží, intrik a problémů. Bohužel už tomu tak není. Smutné je, že mi lidé píší nebo volají, že doufají, že někde na pláži nepotkají Hájka. Prostě jim to nedělá dobře,“ vysvětlila.

Ukázalo se, že podobnou zkušenost má i miliardář Richard Chlad. Jeho manželce měl Hájek posílat také vulgární zprávy a údajně má spousta jeho přátel negativní zkušenost s ubytováním u něj a u Zuzany Belohorcové. Nejspíš tedy celá situace ještě bude pokračovat, o tom vás však budeme informovat zase příště.

Zdroj: Autorský text, redakce; Náhledová fotografie: Jindřich Nosek/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!