Alice Bendová prodává svůj luxusní apartmán na Tenerife: Potřebuje peníze!

alice bendová

Alice Bendová už několik let prodává nemovitosti ve Španělsku, tentokrát však nabízí svůj luxusní apartmán, z čehož jsou mnozí fanoušci zmatení. Herečka to však obratem vysvětlila.

Alice Bendová španělské Tenerife miluje a proto není divu, že zde začala před několika lety trávit spoustu času. Nyní už se ve Španělsku věnuje prodeji nemovitostí, a nyní své fanoušky překvapila prodejem vlastního apartmánu.

Bendová na sociálních sítích rovnou vysvětlila, proč apartmán prodává. Potřebuje prý peníze na jinou soukromou investici, kterou plánuje v této zemi zrealizovat. Pravděpodobně už jí její luxusní 2+kk apartmán k pronájmu nestačí, a tak si šetří na lepší.

Cena prodávaného apartmánu je téměř šest a půl milionu, což není nízká částka. Inzerát vystavila před třemi dny a zatím ještě nejásá, že by měla prodáno. Najde se v dohledné době někdo, kdo si jej za tuto cenu koupí?

Bendová také prozradila, že tento apartmán doposud pronajímá. Uvedla, že v každém měsíci je pronajat 25 dní za v přepočtu 3 000 Kč za noc, měsíčně si tedy jen z tohoto apartmánu přijde na zhruba 75 000 Kč.

Zdroj: Redakce; Náhledový obrázek: Jindřich Nosek/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!