Alice Bendová (49) se svlékla do netradičního spodního prádla: Dostala pravé vězeňské od bachařky

alice bendová

Herečka, modelka a moderátorka Alice Bendová (49) se svlékla do spodního prádla. Nebylo to však jen tak ledajaké, ale pravé vězeňské spodní prádlo, které dostala od své kamarádky bachařky.

Alice Bendová má fit postavu, se kterou se může klidně chlubit. A to taky udělala, když odhodila oblečení a vyzkoušela si, jak pohodlné spodní prádlo nosí ženy ve věznicích. Minimálně na pohled vypadá prádlo docela pohodlně.

„Opravdu originál vězeňské prádlo od kámošky bachařky. To jsem dneska vyhrabala,“ napsala na své sociální sítě pobaveně Bendová, kterou to podle počtů smajlíků nesmírně pobavilo.

„Tak snad nebylo použité,“ setřel ji jeden ze sledujících. „Bendová, ty rosteš pro kriminál,“ rýpl si další. Našli se však i takoví komentující, kteří si nebrali servítky s její postavou.

„Jakože tohle je teď? Vaše aktuální forma?“ ptala se udiveně žena v komentářích. „Ne,“ odpověděla Bendová. Některým sledujícím se však s touto formou herečka líbila více a nebáli se jí to dát najevo.

„Ta postava byla boží. Ali, zkus jít zas do formy. Stejně jsi to jsem dala, aby tě lidé motivovali,“ napsala Alici žena, která si nejspíš neuvědomila, že je její komentář pořádně neslušný. Ačkoliv Bendová většině lidem na komentáře odpovídá, na tento nereagovala.

Alice Bendová měla za cíl pobavit fanoušky, to se jí ve velké míře také podařilo. Pravděpodobně však nečekala, kolik reakcí na její postavu se pod fotografií objeví. Každopádně Alice nepochybně vypadala skvěle předtím i teď.

Zdroj: Redakce, autorský text; Náhledová fotografie: Jindřich Nosek/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!