Alena Šeredová si konečně vezme italského miliardáře: Sto hostů a romantika na Sicílii

Bývalá modelka a miss Alena Šeredová řekne konečně „ano“ svému osudovému muži, italskému miliardáři Alessandru Nasimu. A je jasné, že svatba proběhne v opravdu honosném stylu na krásném a romantickém místě.

Datum se neúprosně blíží, obřad se totiž uskuteční již 17. června v malebné vesnici Noto, která se nachází na Sicílii. „Budeme mít asi sto hostů a venkovní párty. Vše zorganizovala moje kamarádka a svatební koordinátorka Alessandra Brillová, která připravovala svatbu i Chiary Ferragni v Notu,“ chlubila se Blesku.

Místo konání veselky nevybrali proto, že by bylo blízké jejich srdci. Ve vesničce Noto totiž ve skutečnosti nikdy nebyli. „Bereme se na místě, kde jsme ani já, ani Alessandro nikdy nebyli. Chceme, aby to pro nás oba bylo překvapení, jedinečná vzpomínka,” dodala.

Jak uvádí web Život v Česku, Aleně Šeredové první manželství s fotbalistou Gianluigim Buffonem nevyšlo, na druhé však sází všechny karty. S Alessandrem vypadají i po letech zamilovaně a zdá se, že opravdu nalezla osudového muže.

Budeme se těšit na podrobnosti přímo ze svatebního dne, o které se modelka na svých sociálních sítích jistě podělí.

Zdroje: Blesk, Život v Česku, Facebook, Náhledový obrázek: Monelle Chiti/Openverse

error: Content is protected !!