Alain Delon si dělal zálusk na Dádu Patrasovou: Plány mu překazil Felix Slováček

Dáda Patrasová

Dáda Patrasová byla jednou z nejkrásnějších českých hereček. Není divu, že se o ni zajímalo tolik mužů. Dokonce i světoznámý herec a vysněný idol všech žen, Alain Delon. Jak sama Dáda uvedla, nebýt Felixe, možná by dnes byla ve Francii.

Herečka přijala pozvání do pořadu Kápni božskou, který mohou diváci sledovat na portálu deníku Blesk. Po předchozích problémech a pomluvách, že by mohla mít opět problémy s alkoholem, přišla do redakce ve skvělé formě. V rozhovoru následně prozradila několik pikantních detailů ze svého soukromí.

Dříve po ní pokukovala řada slavných mužů a sbalit ji chtěl i jeden z nejcharismatičtějších francouzských herců. V polovině osmdesátých let se na jednom natáčení ve Francii seznámila s Alainem Delonem, který se do ní úplně zbláznil.

,,Potkali jsme se na letišti a on mě pozval na večeři. Dodnes si pamatuji, jak tehdy popíjel ústřice a díval se na mě tím svým magickým pohledem. Proběhlo pár květin, ale nic víc,“ Patrasová prozradila v pořadu na Blesk. Dáda Patrasová byla v době své známosti s Delonem čerstvě zadaná. V tu chvíli už totiž tvořila pár s Felixem Slováčkem.

Delon nebyl jediným slavným mužem, který na ni měl zálusk. Dáda měla mnoho nápadníků i z českého a slovenského showbyznysu. Jedním z nich byl hudební skladatel Karel Svodoba, kolem kterého se také točilo mnoho krásných žen. Ze vztahu s Patrasovou však nic nebylo. ,,Víte, on mě balil, ale nikdy k ničemu nedošlo. Miloval maminčinu svíčkovou, a když uvařila dobrou, zavolala jsem mu, aby přišel,“ prozradila Dáda, jak uvádí eXtra.cz.

Zdroje: Blesk, eXtra.cz; Náhledový obrázek: Dagmar Patrasová /Openverse Wikimedia Commons

error: Content is protected !!