Agáta vedle Mirka září štěstím. Chce ukázat, že není pravda, co se o něm píše

agáta hanychová

V posledních dnech se toho píše hodně. Agáta Hanychová a její znovunalezená láska k bývalému příteli Mirku Dopitovi plní bulvární plátky, kde se předbíhá jeden zdroj za druhým a snaží se prodat svůj názor. Tím posledním je, že Agáta je údajně Mirkem využívána, protože on má obrovské dluhy a stejně by neměl kde bydlet.

Je pravda, že když se o jejich vztahu začalo šuškat, Agáta potvrdila, že Mirek u nich bydlí, protože se rozvádí a nemá kam jít. Je to otec Kryšpína, takže na tom není nic moc divného. Že se u nich znovu zrodila láska, to je jen plus pro samotného Kryšpína. Že se Agáta po 8 letech rozloučila se svým asistentem Pepínem se sice může zdát, jako Mirkův chytrý tah, protože částečně bude Agátě pomáhat s Instagramem, za což byl Pepíno placený.

Nejspíš ale ne všechno je tak, jak se píše. Agáta to celé samozřejmě sleduje a v jednom ze svých včerejších příběhů se ostře vyjádřila, že už z toho začíná být naštvaná. Pro svoje sledující a „holčičky“ chtěla večer udělat živé vysílání, kde by o tom mohla promluvit, jenže o pár hodin později prohlásila, že živák nestihne kvůli práci. Tu dokončila zhruba v půl 11 v noci.

Není ale pochyb o tom, že toho od ní ještě dost uslyšíme. Ale do té doby ukázala své nové životní štěstí alespoň na fotografiích. Na nich se nechala zvěčnit s Mirkem a okomentovala je slovy: „Ty hezký fotky jsou dál.“ Agátini věrní fanoušci jsou jejich vztahem nadšení a zřejmě tak vůbec neberou v potaz, co se píše v bulváru. Jsou zkrátka rádi, že jejich oblíbenkyně je opět šťastná a rozhodně je to na ní vidět.

Zdroje: Autorský text, redakce; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!