Agáta s Ornellou se vyjádřily ke vzhledu Dary Rolins a nebraly si servítky: „Očividně jí chybí sebevědomí, má šikmé oči.“

Agáta Hanychová, Ornella Koktová

Agáta s Ornelou ve svém společném podcastu opět zaperlily. Vyjádřily se k plastickým operacím zpěvačky Dary Rolins a rozhodně si nebraly servítky. Dara ale s největší pravděpodobností podcast těchto influencerek stejně neposlouchá, takže si z toho nejspíš nic nedělá.

Agátě Hanychové a Ornelle Koktové neunikne žádná kauza z rybníčku československých celebrit a proto bylo jen otázkou času, kdy se vyjádří k výrazným estetickým úpravám zpěvačky Dary Rolins. A jak jsme čekali, tak se taky stalo. Ve svém společném podcastu byly upřímné možná až příliš…

„Dara má všechno, co si ženská může přát, a přesto jí očividně chybí sebevědomí. Je blbý, když ženský neumějí stárnout,“ pronesla Agáta s tím, že podle Ornelly vypadá jako Vietnamec. „Říkala jsem jako Asiat. Podle mě je to hrozná škoda a zase tolik to nepotřebovala,“ řekla otevřeně Ornella.

Dara Rolins přitom pár dní po propuknutí kauzy otevřeně přiznala, že uzdravování ještě není u konce. Vysvětlila, že proces hojení nějakou dobu trvá, její aktuální vzhled tedy podle ní není trvalý. Zpěvačka ale sdílela už několik fotografií a je jisté, že ona sama je s výsledkem spokojená už nyní.

S tím ale Ornella tak úplně nesouhlasí. „Tady vidíte, že ani drahý italský chirurg není tutovka. Nepovedlo se to,“ řekla v podcastu. Ve vzduchu však visí otázka, jestli je vhodné takto nemístně komentovat něčí vzhled před zraky tisíců lidí.

Zdroj: Autorský text, redakce Ansu; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!